Завантаження ...
banner

Путін висунув власні умови для переговорів та завершення війни

Путін висунув власні умови для переговорів та завершення війни фото

Президент рф Володимир Путін висунув цинічні умови для початку переговорів з Україною. Зокрема, він заявив, що для початку переговорів українські війська мають бути повністю виведені з території так званих "ДНР", "ЛНР", а також з Херсонської та Запорізької областей, — пише Обозреватель.

Про це очільник Кремля заявив під час виступу перед російським МЗС. Ще однією умовою РФ є нейтральний, позаблоковий та без'ядерний статус України.

Також очільник Кремля стверджує, що для переговорів Захід має скасувати всі санкції проти Росії. Водночас повернення тимчасово окупованих територій назад в Україну за його словами "навіть не може обговорюватися".

"Статус Криму та Севастополя, "ДНР" та "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей як регіонів РФ має бути зафіксований у міжнародних договорах", – заявив Путін, наголосивши, що як тільки Україна повністю виведе війська з цих областей та зобов'яжеться не вступати до НАТО, РФ припинить вогонь і буде готова до переговорів.

Також навіжений диктатор пригрозив, що якщо Україна та західні країни не погодяться з такими "пропозиціями", то "умови будуть іншими".

"Якщо Київ і Захід відмовляться від нової мирної пропозиції, то умови будуть іншими" — заявив він.

Під кінець Путін цинічно додав, нібито переговори на таких "засадах" мають дати старт поступовому відновленню відносин України з Росією.

"Ми закликаємо до того, щоб перевернути трагічну сторінку історії та поступово відновлювати відносини з Україною та Європою" — видав Путін.

Раніше повідомлялося, що після рішення Сполучених Штатів та європейських союзників дозволити Україні атакувати по території РФ їхньою зброєю, диктатор РФ Володимир Путін вибухнув потоком нових погроз, заявивши, що може надати зброю певним країнам для завдання ударів по західних цілях, і знову став розмахувати своєю ядерною палицею.

Нагадуємо, раніше ми писали: В Україну повернули тіла 254 полеглих захисників

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: