Завантаження ...
banner
banner

Уряд розширив перелік платних медичних послуг

Уряд розширив перелік платних медичних послуг. Відтепер платними стають лабораторні, діагностичні та консультативні послуги, що надаються без направлення лікаря

Медицина


Уряд розширив перелік платних медичних послуг. Зокрема, йдеться про різноманітні дослідження та послуги телемедицини.

Так, перелік платних послуг, що надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, був затверджений ще в 1996 році. Проте цьогоріч він поповнився кількома новими пунктами.
 
Відтепер платними стають лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини.
 
Також платною стає тепер медична допомога хворим удома, зокрема із застосуванням телемедицини (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд).
 
Кабмін також визначив платним медичне обслуговування, за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (у тому числі з Фондом соціального страхування України), а також медобслуговування іноземців за договорами страхування.
 
Крім того, офіційно платними стають мікробіологічні, паразитологічні, молекулярно-генетичні, хімічні, токсикологічні та фізичні дослідження, що не належать до медичної допомоги населенню, та оформлення їхніх результатів.
 
Повний перелік платних медичних послуг можна переглянути за посиланням.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: