Завантаження ...
banner

У Нацгвардії розповіли, для чого оголосили додатковий призов

Додатковий призов до Нацгвардії проходить для охорони судів та підсудних. Про це йдеться у повідомленні Нацгвардії, поширеному у вівторок


Додатковий призов до Нацгвардії проходить для охорони судів та підсудних. Про це йдеться у повідомленні Нацгвардії, поширеному у вівторок. 

"Набір строковиків проходитиме суто в підрозділи, які виконують завдання з конвоювання, екстрадиції й охорони підсудних. До виконання завдань у зоні проведення АТО строковики не залучатимуться", - зазначили у Нацгвардії.
 
Там уточнили, що додатковий відбір складатиме близько 1000 кандидатів.
 
Указом визначено призвати у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
 
Раніше стало відомо, що з  8 серпня, в Україні стартував позачерговий призов до Національної гвардії. Призвані строковики не нестимуть службу в зоні АТО.
 
Українська правда
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: