Завантаження ...
banner

В Україні запустили першу політичну гру

Український кризовий медіацентр презентував хуліганський медіа ресурс Uсhoose – Обираєш ТИ! На ньому запустили й першу в Україні політичну гру

Політична гра, політика


Український кризовий медіацентр презентував хуліганський медіа ресурс Uсhoose – Обираєш ТИ! На ньому запустили й першу в Україні політичну гру.

Гра базується на актуальних політичних і соціальних темах в Україні. Ідея проста – показати, що політика – це баланс, важкі рішення, інколи патові ситуації та багато різних інтересів і чинників, – інформують на сайті кризового медіацентру.

"На нашому медіаресурсі ми жартуємо і хуліганимо, малюємо смішні картинки, знімаємо веселі відео і співпрацюємо з найкращими, на нашу думку, авторами. Ми говоримо про складні теми, але не шукаємо простих рішень, а тільки просту і цікаву форму", – сказала під час презентації креативний директор УКМЦ, редакторка сайту uchoose.info Олеся Драшкаба.

"Маємо виклик жити у час фейкових новин і фейкових лідерів. У результаті зараз знову на кону – суверенність і успіх України. Але разом з тим і можливість для нашої країни показати позитивний приклад для світу.

Ми віримо, що демократія – це відповідальність передусім молодих, активних, небайдужих і думаючих людей. Що для успіху України – кожен з нас має розвиватись, вчитись, ставити більше запитань і ухвалювати рішення на основі "неальтернативних" фактів. Наш ресурс розповідатиме про те, що кожне рішення має наслідок, і що дуже важливо думати про наслідки кожного нашого вибору", – каже співзасновниця УКМЦ Наталя Попович.

"Популізмом в нашій державі в тій чи іншій мірі інфіковані абсолютно всі політики. Популізм, на перший погляд, нібито відносно небезпечний, – як щеплення проти хвороби він робить нас стійкими до неправди. Але небезпека в тому, що ми можемо й не помітити, коли ця неправда повністю заволодіє нами. Критичне мислення, це код стійкості нашої нації, це те, що допоможе нам побудувати ту країну, про яку ми мріємо", – вважає співзасновник УКМЦ Геннадій Курочка.