Завантаження ...
banner
banner

В супермаркетах Швейцарії почали продавати марихуану

Німецька мережа Lidl в квітні почала продавати марихуану, вирощену місцевими виробниками. Тепер швейцарці можуть вільно купити пакетик травички на касі супермаркету


Німецька мережа Lidl в квітні почала продавати марихуану, вирощену місцевими виробниками. Тепер швейцарці можуть вільно купити пакетик травички на касі супермаркету.

У 2011 році Швейцарія прийняла закон, згідно з яким повнолітнім дозволяється купувати та вживати канабіс з низьким (не більше 1%) вмістом тетрагідроканабінолу. Цим скористався стартап «The Botanicals», який вирощує коноплю в автоматизованих теплицях. Особливо підкреслюється, що виробник не користується хімікатами та ГМО, а весь процес виготовлення не завдає шкоди природі.

1,5 грама продукту коштують удвічі більше, ніж сигарети – €15. Однак, згідно з законом, це не зовсім звичайний канабіс – у ньому дуже мало тетрагідроканабінолу, що має психоактивні властивості. Ефект від продукту описується як «розслабляючий і протизапальний».

Проте, організація Addiction Suisse закликає вагітних не купувати новинку, оскільки канабідіол може порушити функцію плаценти та нашкодити плоду.

espreso.tv
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: