Завантаження ...
banner

Обираємо бензинові та дизельні генератори

Можливість вимкнення електричного струму внаслідок аварій чи з інших причин є більш ніж реальною, тому повну автономність щодо електропостачання та безперебійного живлення побутових приладів можна забезпечити завдяки використанню генераторів.

Бензинові чи дизельні моделі генераторів, які можна придбати на сайті компанії «Альцест» https://e-altsest.com/ua/elektrogeneratory/generatory/benzinovye-generatory/, придатні для використання для побутових потреб, на дачі чи для невеликого торговельного закладу, на будівельному чи промисловому майданчику.

Критерії вибору бензинового генератора

Обираючи модель бензинового генератора необхідно в першу чергу враховувати варіанти його подальшого використання. Серед найважливіших характеристик портативних бензинових електростанцій є:

  • показники потужності, які повинні враховувати потужність всіх побутових чи інших приладів, які планують заживлювати від генератора та обов’язково з запасом в 15-20%. Запас потужності необхідний для успішного подолання пікового навантаження при запуску електричних приладів. Потужність бензинових генераторів може бути 2-5 кВт;
  • кількість фаз. Більшість побутових приладів в дому є однофазними, тому для домашніх потреб достатньо однофазного генератора, для забезпечення енергією промислового обладнання знадобляться генераторами з трифазні моделі;
  • параметри двигуна. Двотактні бензинові двигуни відзначаються компактністю і їхньої потужності цілком достатньо для дачі, генератори з чотирьохтактними двигунами є більш потужними і можуть використовуватись для виробничих потреб.

Обираєм генератор з дизельним мотором

Дизельні генератори відзначаються зносостійкістю та тривалим терміном експлуатації і можуть використовуватися і вигляді переносного резервного чи основного стаціонарного джерела живлення. Перед тим як купити дизельний генератор необхідно визначитися з параметрами його потужності, які повинні враховувати особливості експлуатації агрегату та потужність приладів, які він буде обслуговувати. Для побутових цілей достатньо генератора потужністю в 2,5 кВт, генератор потужністю більше 10 кВт по суті є невеликою електростанцією.

Для охолодження дизельних генераторів використовують дві системи охолодження – повітряну та рідинну. На відміну від генераторів з повітряним охолодженням, які можуть безперервно працювати не більше як 8-10 годин, рідинна система охолодження дозволяє більш тривалу безперервну роботу генератора.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: