Завантаження ...
banner
banner

Каністра для бензину – зручне зберігання та транспортування палива

Для створення невеликого запасу палива автовласники використовують каністри різного літражу. Даний вид тари буде особливо актуальним при тривалих поїздках далеко від великих міст, де рідко зустрічаються АЗС. Також каністри є практично у кожному приватному домоволодінні, навіть за відсутності машини. У них зручно зберігати пальне або ПММ для генераторів, бензопил, газонокосарок та іншої садової техніки, яка працює на бензині чи дизелі.

Ми пропонуємо купити каністри для бензину з доставкою в будь-який регіон України. Великий вибір продукції дозволить знайти оптимальне рішення для зручного та безпечного зберігання палива у необхідних кількостях.

Також в магазині Ашан є зарядні пристрої для акумулятора та інші автотовари від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників за найкращими цінами.

Вибираємо каністру правильно: на що потрібно звернути увагу

На українському ринку товарів для автомобілістів представлено великий асортимент каністр та іншої тари для зберігання палива.

Крім вартості та зовнішнього вигляду, між собою ємності відрізняються трьома ключовими параметрами:

• матеріали, з яких виготовлена тара;

• особливості конфiгурацii;

• корисний об'єм.

Тара для палива може виготовлятися з полімерних матеріалів або металу. До переваг першого варіанта відноситься мала вага та доступна ціна, але тут є нюанс – далеко не всі пластикові ємності можна використовувати під пальне. Це пов'язано з можливістю накопичення статичного заряду, якого може бути достатньо самозаймання вмісту. Також деякі види пластику з часом розчиняються вiд постійного контакту з нафтопродуктами. Крім того, на багатьох АЗС не заливають бензин у пластик, посилаючись на постанову 1442 Кабінету Міністрів України, згідно з якою видача палива дозволена лише у металеву тару. Найчастіше автолюбителі використовують ємності із пластику переважно для зберігання пального. Сертифікована пластикова каністра з HDPE (поліетилен високого тиску) з відповідним маркуванням може коштувати дорожче, ніж аналогічна металева ємність, що зводить до мінімуму всі її переваги.

Залізна тара для бензину найпоширеніша у вітчизняних автолюбителів. Для виготовлення використовується листова сталь або алюміній. Перший варіант відрізняється підвищеною міцністю, а другий - невеликою власною масою. З металевою тарою на жодній АЗС не буде проблем із видачею палива, але самі ємності досить важкі та громіздкі, та й коштують вони не дешево.

За типом конфігурації виділяють горизонтальні та вертикальні каністри. У першому випадку тара має невелику висоту, тому легко стане навіть у маленький багажник. Крім того, завдяки збільшеній площі дна такий бак для бензину буде гарно зберiгати рiвновагу. Вертикальні аналоги добре знайомі автовласникам ще із радянських часів. Їхній основний недолік полягає в необхідності додаткової фіксації в багажнику для запобiгання падіння на бік.

За об'ємом найбільшою популярністю користуються моделі на 20 та 10 літрів, хоча існують і п'ятилітрові варіанти.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: