Завантаження ...
banner
banner

Як застосовувати кондиціонер в догляді за волоссям

Здорові, блискучі локони, що ефектно струмують по плечах, - справжня прикраса для будь-якої дівчини.

Щоб "роздобути" волосся, як у рекламних роликах, необхідно організувати грамотний догляд. Серед must have косметичних продуктів можна назвати шампунь і бальзам-ополіскувач. Можна довго вибирати косметику з урахуванням складу продукції і типу волосся, але при цьому все одно результат буде "не дуже". Чому? Тому що важливо не тільки грамотно підібрати доглядовий набір косметики, а й знати тонкощі її використання.

В інтернет-магазині https://froomo.com/ ви знайдете широкий вибір косметичних засобів для догляду за пасмами. На віртуальній вітрині поряд із шампунями, сироватками, спреями представлено якісні кондиціонери, які допомагають вирішити низку косметичних та естетичних проблем із локонами.

Що собою являє кондиціонер для волосся

Щоб розібратися, для чого потрібен кондиціонер, почнемо з рівня кислотності. У звичайної води рН дорівнює 7. Для якісного очищення шкіри голови від забруднень, шкірного сала і стайлінгових продуктів необхідно використовувати шампунь, рН якого дорівнює 4,5-5,5. 

Під час миття голови кутила волосяних стрижнів піднімається. Якщо висушити волосся без використання кондиціонера, воно сильно плутатиметься, не буде блиску та еластичності, може з'явитися проблема електризації, сухість, локони можуть пушитися.

Кондиціонер необхідний, щоб:

  • згладити лусочки волосся;
  • ущільнити волосяні стрижні завдяки проникненню всередину структури поживних компонентів;
  • надати локонам м'якості, природного сяйва;
  • попередити накопичення статичної електрики;
  • полегшити розчісування й укладання.

У кондиціонера рН на рівні 3,5-4, тобто зміщений у більш кисле середовище. Завдяки цьому після нанесення таких косметичних продуктів лусочки волосся пригладжуються, локони набувають сяйва, блиску, стають гладкими та пружними.

Залежно від типу кондиціонера, крім розгладження кутикули така косметика може допомогти зберегти яскравість кольору, якщо пасма пофарбовані, захистити від зовнішніх негативних чинників (температурних перепадів, ультрафіолету, сухого повітря), наситити й зволожити локони.

Вибір кондиціонера-ополіскувача - важливі нюанси

Під час вибору косметичних засобів потрібно враховувати тип і стан волосся:

  • Для нормальних. У такій косметиці присутні вітаміни, рослинні екстракти, олії. Вони призначені для надання блиску і для захисту локонів від негативного зовнішнього впливу.
  • Для сухих. Обирайте засоби зі зволожувальним ефектом, які сприятимуть відновленню гідроліпідного балансу шкіри голови та попереджатимуть надмірну сухість пасом.
  • Для жирних. Потрібен кондиціонер з легкою текстурою, який не буде обтяжувати пасма. Уникайте олійних продуктів зі щільною консистенцією. Також вибирайте засоби без силіконів, які можуть провокувати надмірну жирність.
  • Для пошкоджених. Потрібно підбирати косметику, у складі якої містяться протеїни, кератин. Ці компоненти відновлюють структуру волосяних стрижнів зсередини. Намагайтеся уникати продукції, яка містить сульфати та парабени.
  • Для фарбованого. Такому волоссю потрібні бальзами-ополіскувачі, що містять вітамін В5, білкові компоненти.

Усі кондиціонери можна розділити на три групи:

  1. Олійні - містять натуральні або синтетичні олії. Їхнє призначення - запечатування вологи, зміцнення, активація росту, живлення.
  2. Білкові - в їхньому складі присутній білковий концентрат, який вбудовується в пошкоджені ділянки. Мають відновлювальний ефект.
  3. Силіконові - такі бальзами одразу перетворюють зовнішній вигляд пасом, надають сяйво, блиск. Силікони створюють на поверхні волосся тонку плівку. Однак часте застосування призводить до накопичення силіконів на пасмах.

Залежно від складу та призначення кондиціонери можуть бути легкими, відновлювальними та лікувальними. Перші підходять для щоденного застосування, другі - якщо потрібно повернути м'якість і еластичність пасмам, зробити волосся гладким, сяючим. Лікувальні бальзами слід включити в догляд за сильно пошкодженими локонами.

Як застосовувати кондиціонер для волосся, щоб отримати вау-ефект

Стилісти і перукарі рекомендують застосовувати бальзам-ополіскувач на регулярній основі. Його потрібно використовувати після миття голови. Кондиціонер слід нанести на поверхню чистих і віджатих від зайвої вологи пасом. Час впливу становить приблизно 5 хвилин. Змивати кондиціонер потрібно теплою, а не гарячою водою. 

Під час нанесення ополіскувача потрібно уникати потрапляння засобу на шкіру голови. Це може спровокувати надмірну сальність. На корені можна наносити тільки косметичні продукти для інтенсивного живлення і відновлення, які спеціально для цього призначені.

Дуже важливо використовувати таку кількість косметики, щоб вистачило для обволікання пасом. Занадто великий об'єм ополіскувача не дасть бажаного ефекту, а, навпаки, може обважнити волосся, і воно буде схожим на бурульки.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: