Завантаження ...
banner
banner

Пити каву на порожній шлунок не можна — і ось чому!

Пити каву на порожній шлунок не можна — і ось чому! фото

Чашечка ароматної кави вранці — це ритуал для багатьох людей. Вона бадьорить і допомагає остаточно прокинутися. Крім того, кава корисна для здоров’я, вона захищає від депресії та хвороби Альцгеймера. Цей напій навіть може зменшити м’язовий біль після тренування.

Але навіть найвірніші цінителі кавового напою не знають, до чого призводить чашка кави, випита на голодний шлунок:

                                                      Спричиняє дискомфорт у шлунку

Випита кава на голодний шлунок — серйозне випробовування для сонного організму. Беручи на себе удар першим, шлунок як і годиться виділяє соляну кислоту, необхідну для перероблення рідини. Навіть кілька тижнів поспіль з кавою перед сніданком дадуть про себе знати спочатку дискомфортом в шлунку, а згодом і серйозними проблемами в роботі всього організму.

                                                          Зменшує рівень кортизолу

Випита натщесерце кава може порушити ваш циркадний ритм. Простіше кажучи, вранці ваше тіло виділяє кортизол, це допомагає вам відчувати себе бадьорим і активним. Ранкова кава натщесерце гальмує дію гормону і з часом організм без «допінгу» вже не здатний прокидатися та активно включатися в роботу.

                                                          Виводить важливі мінерали

Ранкова кава може завдати шкоди організму, тому що сприяє виведенню з організму кальцію, калію і магнію.

                                                                  Підвищує тривожність

Так, люди відчувають занепокоєння, коли п’ють каву перед сніданком. Причина цього проста: кофеїн стимулює реакцію «борись або біжи». Він забезпечить вам прискорене серцебиття, пітливість і стан тривоги.

Висновок:

Для того, щоб уникнути проблем зі шлунком, каву краще не пити натщесерце. Пийте її після сніданку. Правильний час для насолоди улюбленим напоєм — з 9.30 до 11.30 ранку. Тоді кава принесе користь організму і додаткову енергію.

Mynizhyn.com за інф. Ukr.Media.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: