Завантаження ...
banner

Мед: чи допомогає від болю в горлі та кашлю

Мед: чи допомогає від болю в горлі та кашлю фото

Корисні для здоров’я властивості меду в поєднанні з оригінальним смаком роблять його популярним продуктом, який можна використовувати і в лікуванні, і навіть як замінник цукру. Чи допомогає він від кашлю та болю в горлі? Читайте у матеріалі.

Різні види меду та продукти бджільництва чудово борються з інфекціями та застудними захворюваннями, стимулюють імунітет, підвищують регенеративні здібності організму та заспокоюють стомлюючі недуги.

Який мед вибрати собі? Як використовувати мед, щоб скористатися його антибактеріальними та цілющими властивостями? Які суміші з медом у головній ролі приготувати в домашніх умовах?

Мед недаремно називають природним антибіотиком. Лікувальні властивості рідкого золота особливо цінуються в осінньо-зимовий сезон, коли зростає ризик зараження і ми більш схильні до грипу та застуди.

Антибіотичні та протизапальні властивості меду за кімнатної температури використовувалися поколіннями. Особливо важливо поєднувати його з теплою водою, тому що вище за 40 градусів він втрачає свої властивості.

ЯК МЕД ДОПОМАГАЄ ПРИ ЗАСТУДІ

Зимовий період пов’язують із зниженням імунітету та інфекціями верхніх дихальних шляхів. Під час застуди варто починати підтримувати свій організм натуральними інгредієнтами. У боротьбі з застудою чудово допомагають гречаний та липовий мед.

Інші види, такі як мед “манука” та евкаліптовий мед, також містять інгредієнти, які, як науково доведено, підтримують імунну систему у боротьбі із хворобами. Мед надає жарознижувальну, заспокійливу та відхаркувальну дію, заспокоює сухий кашель, тому може допомогти на різних стадіях інфекції.

Мед полегшує кашель і підтримує імунітет Одним з властивостей цього продукту, що найчастіше використовуються, є його імуностимулюючий ефект, який змушує зміцнювати організм до того, як почне розвиватися інфекція. Столову ложку меду варто вживати у щоденному раціоні не тільки у разі застуди.

Мед та сиропи на його основі чудово допомагають при вологому та сухому кашлі, особливо у дітей. Кашель – це природний рефлекс організму, що допомагає видалити бронхіальний секрет та очистити дихальну систему. Коли він перетворюється на сухий кашель, стає важко спати та працювати протягом дня.

На щастя, медові настоянки добре допомагають при обох типах кашлю. Липовий мед – найкращий засіб від кашлю, але падевий або вересовий мед також ідеально підходять для гіперчутливості слизових оболонок.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ МЕД ПРИ ЗАСТУДІ

Розведений мед найкраще допомагає при застуді, тому варто готувати суміші на основі. Антибіотична дія меду у багато разів зростає після приготування розчину.

Тут дуже важлива температура напою – мед не любить температури вище 40 градусів за Цельсієм, тому що тоді цілющі властивості меду губляться, залишається приємний на смак підсолоджувач. Для приготування домашнього сиропу можна використовувати мед акацієвий, особливо улюблений дітьми, або ріпаковий мед.

У поєднанні з іншими цінними дарами природи, такими як лимон, часник або імбир, вони створюють приємні смаки, а головне, ефективні натуральні засоби. Регулярне вживання меду надає стимулюючу дію не тільки на імунну систему, а й на нервову та серцево-судинну системи.

МЕД ПРИ ЗАСТУДІ – ЯКИЙ КРАЩЕ

Липовий мед особливо рекомендується при кашлі. Має відхаркувальну та розріджувальну дію, а також сприяє очищенню організму від токсинів, завдяки своїм потогінним властивостям.

Мед багатоквітковий – відмінний мед для людей, що люблять м’який смак, він має універсальну дію, в основному антибактеріальну, незамінний при лікуванні симптомів застуди та грипу.

Малиновий мед відрізняється не тільки фантастичним кольором, а й зігріваючими та жарознижувальними властивостями.

Акацієвий мед допомагає при застуді у дітей завдяки своєму м’якому смаку, а рідкісний мед золотарника має сильну загальнозміцнюючу дію.

Люди, які надають перевагу менш солодким смакам, можуть використовувати вересовий мед.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: