
Москітні сітки – чудовий спосіб захиститися від надокучливих шкідників. Вони бувають різними: плісе, знімні, рулонні, розсувні, магнітні. Їх варто мити хоча б раз у місяць, тому що на сіточці накопичується багато бруду. Також гірше поступає повітря в приміщення. Дізнайтесь, які бувають москітні сітки та як їх чистити.
Види москітних сіток
Рамкові москітні сітки – це найпоширеніший тип з малим діаметр отворів, щоб не пропускати комах, але щоб надходило повітря. До них входить алюмінієвий каркас, велике полотно та металеві гачки, які зачіпаються за вікно.
Рамкові сітки / Фото Salamander
Розсувні сітки нагадують шафи-купе. Це каркас із полотном, який встановлюють по всій площині вікна через спеціальні пристрої.
Розсувні сітки / Фото Salamander
Плісировані сітки мають схожий принцип роботи, як ролетні, але замість рулонного механізму вони складаються у плісировану структуру. Це дозволяє відкривати та закривати сітку вздовж горизонтальної осі. Вона займає мало місця при складанні та має естетичний вигляд.
Плісировані сітки / Фото Ua Vikna
Магнітні сітки переважно розміщують на дверях. Вони сконструйовані так, що нагадують штори. Полотно складається з 2 частин, які закріплюються збоку й зверху. По центру зафіксовані поздовжні магніти.
Магнітні сітки / Фото "Епіцентр"
Як почистити москітну сітку
-
Зніміть москітну сітку з вікна або дверей. Так буде простіше працювати
-
Заберіть з неї листя, комах або інші брудні частинки з поверхні сітки. Можна скористатись пилотягом, у разі потреби.
-
Занурте сітку у велику миску або ванну з теплою мильною водою. За допомогою м'якої щітки або губки очистіть обидві сторони сітки. Сильно не тріть, бо можете пошкодити структуру.
-
Змийте мильний розчин водою та дайте сітці повністю просохнути перед тим, як повернути її на місце. Покладіть її туди, де повітря буде циркулювати навколо неї. Так вона швидше буде сохнути.
-
Перед встановленням сітки на вікно чи двері, перевірте, чи немає на ній пошкоджень або тріщин. Якщо є така потреба – заклейте маленькі дірки або замініть пошкоджену сітку.