Завантаження ...
banner
banner

Декілька корисних звичок довгожителів, які варто запозичити

Декілька корисних звичок довгожителів, які варто запозичити фото

Очікувана тривалість нашого життя всього на 20% залежить від генетики, а на 80% – нашого способу життя. І хороша новина полягає в тому, що практично в будь-якому віці ми можемо перейняти здорові звички, які суттєво збільшать наші шанси зустріти столітній ювілей у відмінному фізичному і душевному стані. 

Їжте менше червоного м’яса

Тваринний білок важливий для нашого здоров’я і повністю відмовлятися від нього не варто. Але ось що точно піде на користь — це скорочення червоного м’яса і перехід на менш жирні його різновиди. Курка, індичка, а також продукти, багаті рослинним білком, допоможуть тримати під контролем рівень холестерину — і протистояти серйозним захворюванням.

…і більше — фруктів і овочів

Відмова або економія на фруктах і овочах можуть привести до ранньої смерті — це наукові дані. Дослідження, проведене в 2017 році, підтвердило, що близько 8 мільйонів передчасних смертей у всьому світі відбуваються через те, що люди з’їдають менше 800 грамів овочів і 500 грамів фруктів в день.

Менше жиру!

Хочете дожити до 100 років? Перевірте ваш раціон на вміст шкідливих транс-жирів. Нещодавнє дослідження підтвердило: кожні 2% насичених жирів в день збільшують ризик передчасної смерті від інсульту або інфаркту на 16%. Замініть шкідливі жири на корисні мононенасичені — і будете жити довго.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: