Завантаження ...
banner

У ці міфи про схуднення вірити не варто

У ці міфи про схуднення вірити не варто фото

Щойно з’являються зайві кілограми, кожен намагається знайти спосіб схуднення, але не знає про те, що є міфи, у які вірити не варто. Саме ці помилки й не дають отримати струнку фігуру. Процес схуднення цілком можуть гальмувати неправильні поради, вірити яким не потрібно, - пише useti.org.

Якщо вживати жири, то про схуднення можна забути

Навіть сперечатися немає сенсу про те, що жири дуже калорійні. Причому значно більше, ніж білки і вуглеводи. Однак є у жирів й унікальна особливість. Вони здатні забезпечувати саме відчуття ситості набагато довше. Окремо варто підкреслити той факт, що жири можуть бути різними. Наприклад, смажена картопля на олії насправді може виявитися сильним ворогом для фігури. Але при цьому той самий авокадо, лосось або ж оливкова олія в овочевому салаті — це корисні жири, які на тривалий час забезпечують відчуття ситості. Крім того, важливим є ще й дозування. Якщо дотримуватися його, то корисні жири ніяк не зіпсують фігуру.

Калорії потрібно рахувати

Для зниження ваги важливо дотримуватися дозування калорій. І менша їх кількість призводить до схуднення. Але тут є одна особливість, про яку не усі знають. Важливо, з яких саме продуктів отримують ці самі калорії. Можна з’їсти плитку молочного шоколаду й одразу ж отримати цілих 650 ккал, що не настільки корисно для фігури. А можна з’їсти здоровий і корисний сніданок, у якому жири з білками і вуглеводами збалансовані. Калорійність однакова, але при цьому вона абсолютно по-різному відіб’ється на стрункості.

Вуглеводи можуть перешкодити схудненню

Багато людей, прагнучи скинути зайві кілограми, повністю відмовляються від вуглеводів. Однак такий підхід є помилковим. Так само, як і корисні жири, вуглеводи потрібні організму людини. Якщо їх не вистачатиме, то можуть бути навіть проблеми зі здоров’ям. Але вуглеводи, як і жири, можуть бути різними. Так, у вигляді цукру або ж білого хліба, вони не посприяють стрункості фігури. І у цьому випадку краще відмовитися від таких вуглеводів. Але є так звані повільні. Вони містяться, наприклад, у цільнозернових продуктах. Такі вуглеводи забезпечують організм необхідною енергією. При цьому фігурі вони не зашкодять.

Їсти на ніч не можна, тому що не схуднете

Перш ніж починати худнути, слід поставити собі питання про те, що вживається у їжу і у якій кількості. Їсти за годину або дві до сну не зовсім правильно. Річ у тім, що їжа не встигне перетравитися, а у кишківнику і шлунку може бути сильний дискомфорт. Тоді й сон навряд чи буде спокійним. Якщо ж з’їсти салат, наприклад, о шостій вечора, а спати вирушити о 20-22, тоді голод може не дати заснути нормально. Іншими словами, тут важливий деякий баланс. Найкраще вечеряти за 3 години до сну. Такий варіант фігурі не зашкодить і при цьому допоможе швидко заснути.

Похибки у харчуванні можна виправити вправами

Навіть ціла година на біговій доріжці не зможе виправити смачну вечерю у дорогому ресторані. Іншими словами, спалювати калорії набагато важче, ніж поповнювати ними організм. Якщо у продуктах харчування немає потрібних поживних речовин, то наслідки можуть бути сумними і не лише для фігури, але й для здоров’я також. А виснажливе тренування погано позначиться на організмі. Іншими словами, важливо дотримуватися як правильного харчування, так і спортом займатися.

Як повідомляв MYNIZHYN, щоб ефективно скинути зайві кілограми, важливо не тільки обмежувати їжу, але й правильно підходити до свого харчування. Дієтолог, готовий надати вам поради, які сприятимуть швидкому та здоровому схудненню.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: