Завантаження ...
banner

Про це має пам'ятати кожна мама: шість речей

Про це має пам'ятати кожна мама: шість речей фото

Радити матусям стосовно виховання дітей можна безліч речей, але є декілька простих порад, про які має пам'ятати кожна мама, адже від цього залежить її ментальне здоров'я, стосунки з чоловіком тощо, — пише Затишок.

Шість речей, які має пам’ятати кожна мама:

1. Не напружуйтеся з приводу підтримання чистоти в будинку

Це лише чергова фаза вашого життя. Ти не нечупара. Одного разу ці липкі дитячі відбитки долонь на склі змусять вас посміхнутися.

2. Щастя не в речах

Брендовий одяг, щорічні канікули та подарунки під ялинкою не потрібні. Діти можуть бути щасливі від набагато менших речей, ніж ми думаємо. Ніколи не залазьте в борги через бажання дитини. Бажання – це мотивуюча та здорова річ для кожної дитини.

3. Побачення з чоловіком

Знайдіть няню, якій ви довіряєте, і йдіть з дому! Щотижня, якщо можна. Одного разу діти підуть, а вам все одно доведеться любити свого чоловіка! Побачення можуть бути такими простими, як просто прогулянка або посидіти на траві біля річки. Зміцнення шлюбу зміцнить всю вашу сім’ю.

4. Зустрічайтеся з дітьми

Вашим дітям теж потрібно проводити час із вами. Не час із тобою та їхньою дитиною. Не час із тобою та їхньою молодшою сестрою. А час тільки з вами віч-на-віч. Підіть разом, з’їжте морозива або просто прогуляйтеся разом.

Регулярно виділяйте хоча б десять хвилин на такі зустрічі, це все для них. Те, що я робила це з моїми дітьми, коли вони були маленькими, спонукало їх охочіше розповідати мені про їхні проблеми, коли вони були підлітками.

5. Навчіть їх, як допомогти собі

Робота по дому вчить працьовитості. Економія вчить дисципліни. Спілкування віч-на-віч із недобрими друзями вчить хоробрості. Звернення до вчителя по допомогу вчить самостійності. Не рятуйте своїх дітей, коли стає складно. Ідіть поруч із ними і навчіть їх, як їм врятуватися самим.

6. Хваліть, обіймайте, повторюйте

Відпустіть дрібниці. Хваліть усе те хороше, що вони роблять, більше, ніж виправляйте їх, коли вони роблять щось не так. Я знаю, що почувалася б жахливо, якби хтось вказав на мої помилки, поки я вчилася чогось нового.

Наші діти все ще вчаться бути добрими людьми. Будьте ніжними, веселими вчителями. Вони вийдуть чудовими дорослими людьми.

Як повідомляв MYNIZHYN, не всі татусі знають, як правильно виховувати малюків. До прикладу, чи розуміють вони, що має робити турботливий батько в родині, яким він має бути? Секретами батьківського виховання ділиться психотерапевт і батько чотирьох дітей Дем’ян Попов.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: