Завантаження ...
banner

Це робить для чоловіка лише та жінка, яка його любить: шість дій

Це робить для чоловіка лише та жінка, яка його любить: шість дій фото

Якщо жінка вважає, що вона може передбачити бажання чоловіка, то це не все так просто, адже кожен чоловік — унікальний, майже ніяких шаблонів бажань не існує. По-справжньому любляча жінка добре знає свого чоловіка і робить для нього дещо особливе. Що саме — читайте у матеріалі, — пише Затишок.

1. Вона розуміє і приймає його, тому його бажання для неї не є таємницею за сімома печатками

Жінка, яка кохає, із задоволенням проводить час на кухні, готуючи його улюблену страву, не посилається на головний біль і втому; коли час лягати спати, не пиляє його; коли він щойно прийшов з роботи, не змушує його їхати до тещі, якщо він терпіти її не може, погрожуючи всесвітнім потопом і розлученням.

2. Ставиться з розумінням до слабкостей свого чоловіка

Відпускає його з друзями на риболовлю і футбол, хоча їй цього і не хочеться, не тягне благовірного на розпродажі, тому що знає, наскільки йому це важко.

3. Приймає не лише свого обранця, але і його недоліки

Адже у нього ще є і вагомі переваги — він вірний, надійний, за ним як за кам’яною стіною, тому нічого страшного, що він забуває іноді опустити кришку унітазу або забуває кинути у кошик брудні шкарпетки.

4. Дозволяє своєму чоловікові залишатися чоловіком

Не намагається його перевиховати, довести до тями, переробити згідно з ідеалами, які не через гарне життя і великий розум сидять у її у голові.

5. Дає чоловікові зрозуміти, що він потрібен

А ще така жінка розуміє базову потребу абсолютно будь-якого представника сильної половини людства — бути потрібним. Вона не заважає йому цю потребу реалізовувати, намагаючись усе робити самотужки і звалюючи на себе більшу частину відповідальності.

Багато панянок роблять велику помилку, вважаючи, що якщо сказати своєму обранцеві, я зроблю все сама, то чоловік почне старатися, відчує себе зобов’язаним і візьме на себе потім усі хатні клопоти, у фінансовому плані та ін. На жаль, це працює зовсім по-іншому: чоловік розуміє, що і без нього вона здатна на багато речей, ось нехай і далі сама усе робить. Він опускає руки і займає почесне місце на дивані. Якщо дама і далі продовжує усе тягнути на собі, чоловік розуміє, що він тут взагалі не надто вже й потрібен, і відпадає сам, як неробочий орган — кажучи простою мовою, йде. Тому що його бажання бути корисним та потрібним не реалізувалося.

6. Вона дякує своєму чоловікові

Ще одна базова потреба, яка є у кожного чоловіка, — це отримувати подяку за те, що він робить. Чоловіка потрібно і хвалити, і дякувати йому — не існує жодної людини, якій би це було неприємно. Для чоловіка слова подяки від коханої жінки — приблизно як бальзам на поранену душу. Ці слова ще йому показують, що його люблять і цінують. У іншому ніяких шаблонів не існує. Потрібно просто прислухатися до свого чоловіка, відчувати його, бути уважною і відкритою.

Тому що у кожного чоловіка є якісь свої бажання: хтось полюбляє, щоб йому почухали спинку, інший жити не може без масажу ніг, у третього є свої особливі запити у спальні, четвертий хоче, щоб дружина зустрічала з короваєм. І, мабуть, усі без винятку хочуть, щоб їх хоча б іноді не чіпали — залишили їх у спокою, щоб можна було випити ввечері пива, подивитися футбол або улюблений фільм, при цьому ніхто б не виносив мозок, а кохана сиділа б поруч або займалася своїми справами.

Як повідомляв MYNIZHYN, наймудріші пари використовують час перед сном у ліжку, щоб возз’єднатися, але поганим звичкам дуже легко проникнути у вашу спальню і з часом зіпсувати шлюб. Чого варто уникати перед сном закоханим — читайте у матеріалі

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: