Якими б довірливими були ваші стосунки з мамою і татом, дещо вони від вас приховали. Бажаєте знати що — читайте про це у матеріалі.
Якими б довірливими були ваші стосунки з мамою і татом, дещо вони від вас приховали. Бажаєте знати що — читайте про це у матеріалі, — пише Затишок.
1. Вони проливали через вас сльози безліч разів
Вони плакали, коли ви народились. Вони плакали, коли ви робили перші кроки.
Вони плакали, коли ви промовили перше слово, вперше виступили на шкільній сцені, вперше зіграли на піаніно, випустилися зі школи та інституту.
Батьки завжди пишатимуться кожним вашим досягненням.
2. Вони йшли на такі жертви, які ви навіть не можете собі уявити
Всі батьки йдуть на величезні жертви заради дітей і ваші не виняток. Коли ви були малюком, вони не могли собі дозволити піти на вечірку або навіть нормально виспатися.
Коли ви росли, всі відпустки, кар’єри та життєві цілі були для них на другому місці після вас. Бувало й так, що вони віддавали вам останній шматок, хоч самі хотіли його з’їсти.
Скоріш за все, вони жодного разу не поскаржилися.
3. Вони завжди за вас переживали
Батьки – майстри переживання. Але стежити за тим, щоб ви виросли успішною людиною, було їхнім завданням. Ви б на їхньому місці теж переживали! Сподіватимемося, батьки навчили вас справлятися з цими емоціями.
4. Ви завдавали їм болю, але вони все одно вас любили
Між матір’ю та дитиною завжди є особливий зв’язок, адже матері довелося стільки пережити! Говорять, що народити дитину — це так само боляче, як ви*акати кавун. А тепер уявіть собі, що ви ще й любите цей кавун після всього!
5. Вони не ідеальні
Це згодом розуміють усі. Батьки здаються нам непорушною силою, але вони не ідеальні.
Коли ви станете батьком чи мамою, ви також не будете ідеальними. Але все одно доведеться бути сильними.
6. Вони радіють, коли дивляться на вас
Ви — їхнє творіння. Їхня гордість і щастя. Вони так нікого не любили, як вас.
7. Їм було болісно чути, як ви плачете
І зовсім не тому, що це їх дратувало. Батьки завжди хотіли бачити вас щасливими. Коли ви падали і обдирали коліна, вони відчували ваш біль. Вони завжди були поряд.
8. Їм було дуже важко попрощатися з вами
Коли ви вступили до університету в іншому місті, пішли служити в армію або влаштувалися на роботу, їм було важко. Це була втрата рідної людини.
Але водночас це була перемога. Адже їм вдалося все зробити правильно!
9. Якби знадобилося, вони пройшли б через це знову
А як інакше? Адже для ваших батьків ви – найбільша цінність. І так буде завжди!
Як повідомляв MYNIZHYN, емоційне насильство, яке людина зазнає у дитинстві, може залишити шрами на всьому її подальшому житті. Від цих шрамів тягнеться прихований слід, який можна знайти, якщо ви наважитеся покопатися в собі. Нижче описано шість ознак того, що ви, самі того не знаючи, зазнавали емоційного насильства з боку своїх батьків.