Завантаження ...
banner
banner

У чому зустріти Новий рік 2025: головні кольори та їх значення

У чому зустріти Новий рік 2025: головні кольори та їх значення фото

Астрологи вже розповіли, під чиїм заступництвом пройде прийдешній 2025 рік — кого з тварин необхідно буде шанувати наступні 365 днів. Символом стане Зелена Дерев'яна Змія — істота, яка обов'язково тягне за собою зміни. У які кольори краще вбратися до Нового року та чим це може допомогти — розповідає у матеріалі УНІАН.

Що принесе 2025 рік — у чому зустрічати, який відтінок вибрати

Новий рік 2025, як уже було сказано, пройде під егідою Дерев'яної Змії, а отже, будь-які деревні тони виявляться дуже доречними. Також не можна упускати і той факт, що Дерев'яна Змія все-таки зеленого кольору, тому ще один вдалий варіант для святкового образу - будь-які відтінки смарагдового, зеленого або темно-зеленого кольору.

За допомогою правильного підбору вбрання можна розвинути в собі певні якості, тому краще самостійно обрати, в якому кольорі зустрічати Новий рік 2025:

  • зелений - духовне зростання, гармонія, сила природи, приємні зміни;
  • золотий - багатство, успіх, кар'єрне зростання, нові знайомства;
  • коричневий - сімейний добробут, стабільність, розв'язання питань із нерухомістю та будинком;
  • білий - чистота, цнотливість, бажання почати "з чистого аркуша".

Вибираючи образ для новорічної ночі, враховуйте не тільки загальні рекомендації астрологів та езотериків, а й власні побажання. Складайте образ, виходячи з того, що ви хочете отримати, і яким має бути ваш особистий Новий рік 2025. Також обов'язково звертайте увагу на тип фігури та кольоротип зовнішності, щоб підібране вбрання підкреслило ваші достоїнства і приховало недоліки, а не навпаки.

Примітка: Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об'єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер - їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов'язаних із психологією або здоров'ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.

Як повідомляв MYNIZHYN, щороку християни східного обряду в Україні відзначають День святої Меланії. Також це свято називають Щедрий вечір або Маланка. Відзначають його 31 грудня. У цей день традиційно співають щедрівки. Які традиції існують та кого як приворожити судженого — читайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: