Завантаження ...
banner
banner

Ніжинському коледжу культури і мистецтв - 110 років

Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької буде святкувати свій 110-річний ювілей. Офіційно, як посвідчують пожовклі архівні документи, історія Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької

Ніжинський коледж культури і мистецтв, ювілей, свято

Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької буде святкувати свій 110-річний ювілей.

Раніше ми писали: Ніжинському водоканалу - 90 років. Фото 
 
Офіційно, як посвідчують пожовклі архівні документи, історія Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької починається з 23 серпня 1908 року, коли за рішенням загальних зборів Ніжинського товариства поширення комерційної освіти у місті відкривається комерційне училище з терміном навчання 7 років. Починало училище з підготовки майбутніх комерсантів, даючи водночас загальноосвітні знання обсягом курсу гімназії.

Раніше ми писали: 7 школа відзначила свій 140-річний ювілей. Фото
 
З 27 грудня 1918 року училище змінено на Ніжинську комерційну школу. Вона існувала до кінця 1918-1919 навчального року. Протягом наступного 1919-1920 — заняття в школі проходили за навчальними програмами єдиних трудових шкіл 2-го ступеня.
 
З цього часу навчальний заклад багато разів змінював свою назву і профіль, але всі реорганізації проводилися на базі попередніх навчальних закладів (1920-2000 роки).

Читайте також: Які події відбудуться цього тижня у Ніжині.
 
З 2000 року носить назву - Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Почесне ім'я видатної землячки, першої народної артистки України навчальному закладу присвоєно Постановою Кабінету Міністрів України № 558 від 27 березня 2000 року. 
 
Варто зазначити, що навчальний процес в училищі забезпечують кваліфіковані викладачі.

На сьогодні коледж – один із провідних мистецьких навчальних закладів нашого регіону, в якому формуються справжні творчі особистості – майбутні спеціалісти культурно-мистецького фронту.

Ніжинський коледж культури і мистецтв, ювілей, свято
 
Студенти та творчі колективи коледжу є постійними учасниками й переможцями міжнародних, всеукраїнських й обласних конкурсів та фестивалів.

Святковий концерт з нагоди ювілею відбудеться 23 листопада у Міському будинку культури о 16.00. Обіцяють насичену і цікаву програму.

За матеріалами nukim.org.ua 

Ніжинський коледж культури і мистецтв, ювілей, свято
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: