Завантаження ...
banner

Олег Ляшко: «Субсидії потрібно призначати всім, хто потребує допомоги»

Олег Ляшко не ділить людські проблеми на серйозні і не значні. Кожне звернення до Лідера Радикальної партії обов’язково потрапляє до його рук і в жодному разі не лишається без реакції

Суспільство


Олег Ляшко, зустріч, Ніжин

Олег Ляшко не ділить людські проблеми на серйозні і не значні. Кожне звернення до Лідера Радикальної партії обов’язково потрапляє до його рук і в жодному разі не лишається без реакції.

Довіра за 5 хвилин

Під час свого візиту в Ніжин народний депутат Олег Ляшко зустрівся з мешканцями найбільшого після обласного центру міста Чернігівської області. Спілкувалися на усі теми – від глобальних до приватних. І кожен отримував не просто чітку відповідь чи реакцію, а насамперед – розуміння і співпереживання. Знаковим виявився початок спілкування з людьми, коли одна з жіночок скептично прокоментувала заяву Олега Ляшка про людські звернення. Мовляв, хто їх там буде читати. На що Лідер Радикальної партії миттєво витягнув пачку листів з внутрішньої кишені піджака, продемонстрував їх публіці і запевнив, що усе читає особисто в дорозі, в робочому кабінеті… 

– Політики довели людей до того, що вони не вірять. А я читаю. І знаю проблеми людей. І єдиний, хто зустрічається з людьми, – зазначив Олег Ляшко.

Вже за 5 хвилин жіночка передала народному депутату власне звернення з надією на те, що проблему буде вирішено.

– Мені приємно, що я вас переконав, – відреагував Лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко, зустріч, Ніжин

Субсидії всім, хто потребує допомоги

Головна тема, яка хвилює людей – механізм нарахування субсидій. Типовий приклад озвучила жінка, якій в дохід родини порахували зарплату доньки та зятя. І це при тому, що донька лише зареєстрована за тією ж адресою, але не проживає, а її чоловік – навіть прописаний деінде. І діти платять за власне житло, не маючи фінансової змоги ще й оплачувати комунальні послуги за батьків.

– Влада латає дірки в бюджеті, і тому прописали такий порядок отримання субсидій, що доводиться дітей своїх виписувати, – пояснив Олег Ляшко. І запевнив, що депутат Радикальної партії роблять усе, аби змінити ситуацію. Для цього розроблений законопроект, згідно якого жоден українець не повинен сплачувати за комунальні послуги більше, ніж 20 % доходу.

– Люди не повинні всі свої доходи віддавати за комуналку. Ніде у світі такого немає! Максимум – 20% доходу сім’ї повинно йти на комуналку. Все що вище – має компенсувати держава через механізм субсидій, – сказав народний депутат. І субсидії потрібно призначати всім, хто потребує допомоги, а не ставити людям перепони і латати в бюджеті дірки за ваш рахунок.

Власні ресурси в пріоритеті

Також один з механізмів зниження навантаження на людей – мораторій на підвищення ціни на газ для побутових споживачів. Це, на думку Лідера Радикальної партії, можна зробити, направивши газ вітчизняного видобутку на потреби людей. І менше купувати імпортне паливо, коли в Україні є величезні запаси вугілля, торфу та газу. Нині ж українські шахтарі сидять без роботи, а держава імпортує необхідні ресурси, вкладаючи тим самим кошти в чужу економіку. Олег Ляшко заявив, що такий підхід – несправедливий і має бути змінений на користь вітчизняного виробника.

– Шахтарі з Червонограда не мають можливості заробити в Україні і змушені їхати за кордон працювати на благо інших країн, – розповів Лідер Радикальної партії і навів приклад Смолинського торфозаводу, яким опікується команда Олега Ляшка, не дозволяючи владі закрити підприємство, яке забезпечує роботою місцевих мешканців і видобуває дешеву альтернативу дорогому імпортному газу.

Власне, відновлення виробництва – це головний пріоритет Радикальної партії. В тому числі – збільшення видобутку українського палива.

– Три мільярди доларів було заплачено за імпортне вугілля минулого року, – додав голова Чернігівської обласної організації Радикальної партії Олег Авер’янов. І нагадав, що депутати від РПЛ в Верховній раді розробляють проект звільнення від оподаткування для розвідки родовищ і введення в експлуатацію нових свердловин з видобутку газу. Для Чернігівщини, яка має величезні запаси цього палива – це означатиме притік інвестицій і розвиток економіки.

Олег Ляшко, зустріч, Ніжин

Дрібниць не існує

Зверталися до Олега Ляшка ніжинці і з особистими проблемами: у вчительки, яка кілька десятиліть присвітила себе вихованню дітей, сьогодні так склалися життєві обставини, що пенсіонерка змушена жити на вокзалі. Контакти жінки Лідер Радикальної партії доручив записати своїм помічникам і проконтролювати, аби справедливість була відновлена.

Ще одна жінка пожалілася на те, що сплачені нею кошти за комуналку «десь згубилися» і тепер постачальник послуги вимагає платити вдруге.

– Якщо заплатили – не платіть повторно. Це спеціально так роблять, щоб крутити гроші і витягувати з людей ще, погрожуючи відключенням. У нас мільйон чиновників, які ні за що не відповідають, – сказав Олег Ляшко і дав помічникам ще одне доручення: розібратися, хто вкрав зароблені важкою працею кошти. А щоб в подальшому виключити такі проблеми, народний депутат пообіцяв сприяти тому, щоб забезпечити кожне домогосподарство лічильником, аби ніхто не платив «за сусідів», а кошти накопичувалися на особовому рахунку, з якого ніхто не міг би вивести і приховати гроші людини.

Напевно, люди ідуть до народного обранця зі своїми проблемами бо бачать конкретні приклади їх вирішення. Так на зустрічі голова одного з дачних кооперативів від імені його учасників висловив щиру подяку Олегу Ляшку та його команді, особливо народному депутату від Радикальної партії Олегу Купрієнко, адже саме завдяки їх втручанню, людям дали світло та вирішили проблему з обленерго. 

Звернулася до Олега Ляшка пенсіонерка Любов Миколаївна з тим, що їй відрізали провідне радіо. Влада закриває пошти, відключає телебачення і радіо в селах та маленьких містах, щоб відрізати людей від правди. Олег Ляшко дав доручення своїм помічникам розібратися в ситуації та допомогти вирішити проблему. 

Спілкування з людьми тривало декілька годин і завершилося тим, що люди запросили Олега Ляшка приїжджати ще частіше, адже проблем в житті простих людей не стає менше. А слова «відповідальність» і «справедливість», схоже, знайомі лише Лідеру Радикальної партії.

Андрій Білозір

Олег Ляшко, зустріч, Ніжин

Олег Ляшко, зустріч, Ніжин

Олег Ляшко, зустріч, Ніжин