28 Серпня 2019
3081
На подвір'ї Покровського храму багатолюдно. Сьогодні велике свято - Успіння Пресвятої Богородиці. Цього дня слід займатися доброчинністю: роздати милостиню, нагодувати голодних, а також надати допомогу нужденним
Читайте також: Сьогодні велике свято - Успіння Пресвятої Богородиці
Тож, сьогодні у Покровському храмі благодійний ярмарок "Милосердя". Організатор - Ніжинське Товариство Червоного Хреста.
Вже 18 років Ніжинську міську організацію Товариства Червоного Хреста очолює Саєнко Наталія Володимирівна.
Вже 18 років Ніжинську міську організацію Товариства Червоного Хреста очолює Саєнко Наталія Володимирівна.
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist12.jpg)
"Раніше наша організація мала великий колектив (було 18 медсестер) і знаходились ми за адресою Об'їжджа, 120. З 2017 року я залишилась одна, всі інші підпали під скорочення. Де зараз "Позитив", на другому поверсі у нас був банк одягу. Ми видавали гуманітарку кожний четвер.
Тепер ми знаходимось на Глібова, 5. Місця у нас там небагато, тому вирішили в цьому році з донькою роздавати речі на ось таких благодійних ярмарках. Це вже наша сьома благодійна ярмарка. Почали співпрацювати з церквами. Нам дуже допомагають матушка Дар'я і отець Михаїл. Перший ярмарок ми провели саме у Покровському храмі.
Також ми проводили ярмарки у тубдиспансері, Воздвиженській церкві і двічі у Всіхсвятській церкві.
Гуманітарку дає нам спонсор, єдине, що потрібні гроші на доставку речей з області у Ніжин. Тому ми почали встановлювати скриньки для збору коштів. Інколи вдається зібрати суму, яка покриває половину вартості перевезення", - розповіла журналістам mynizhyn.com Наталія Володимирівна.
А скільки у Вас волонтерів?
Постійних волонтерів у нас більше 20. А так волонтерів у нас багато. Це в основному студенти НДУ і медколеджу. В минулому році волонтерів по списку було 93.
Всі волонтери працюють безкоштовно. Це наше повітря, наше все. По першому дзвінку готові допомагати. Вони завжди в роботі і завжди в тіні. Їх не видно, але роботу виконують колосальну. Їздять допомагати і в Чернігів.
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist13.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist14.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist2.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist3.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist4.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist5.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist6.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist7.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist8.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist9.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist10.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist11.jpg)
У нас є п'ять чоловіків, які постійно допомагають нам розвантажувати речі. Також дуже допомагає військова частина, що на вулиці Прилуцька і Іван Коробка - командир Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.
На такі ярмарки речі більше приносять, чи беруть?
Більше звичайно беруть. Особливий ажіотаж вранці. І приходять не тільки люди похилого віку, а й молодь.
Ми не відмовляємо нікому!
Також крім одягу в нас ще є посуд, меблі. Ми допомагаємо і погорільцям, багатодітним сім'я, інвалідам.
Головне, що люди задоволені!
Головне, що люди задоволені!
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist13.jpg)
Волонтер Юрій: просто вирішив допомагати людям. Займаюсь волонтерством перший рік, сподобалось і тепер далі планую бути волонтером.
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist14.jpg)
Волонтери Надя (зліва на фото) і Оля (праворуч на фото): вчимось у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на соціальних працівників. Волонтерством почали займатися з другого курсу. Зараз ми вже магістрантки. Ми входимо у студентську волонтерську групу "Час для нас" кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ. Роботи вистачає, але нам подобається бути волонтерами.
Наступний такий ярмарок відбудеться вже цієї неділі, 1 вересня, біля Всіхсвятського храму.
Наталія Нікітіна
фото автора
фото автора
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist2.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist3.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist4.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist5.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist6.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist7.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist8.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist9.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist10.jpg)
![благодійність, ярмарок, волонтери, Червоний Хрест](/image/news/misto/28082019_blagodiunist11.jpg)