Завантаження ...
banner

Колишня ніжинська лазня знову шукатиме покупців

Нежитлова будівля колишньої лазні залишається у власності міста. Вчора, 9 жовтня, на засіданні сесії міськради було прийняте рішення про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації

лазня, аукціон

Нежитлова будівля колишньої лазні залишається у власності міста. Вчора, 9 жовтня, на засіданні сесії міськради було прийняте рішення про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади, нежитлової будівлі «лазня», яка розташована за адресою: м.Ніжин, вулиця Козача, 3.

Як відомо, цього літа «лазню» майже продавали. Початкова ціна 2 271 288 грн., мабуть, здалася дещо зависокою, бо бажаючих стати власником нежитлової будівлі не знайшлося. Тоді вартість об’єкту продажі знизили на 50%. Відбувся ще один аукціон, у ньому взяли участь два кандидати, переможця визначили. Втім, переможець чомусь не поспішала підписувати нотаріальний договір. Минули уже всі терміни.

Таким чином, вчора депутати міськради прийняли рішення не продавати нежитлову будівлю «лазню» за безцінь, а продати, збільшивши земельну ділянку навколо неї. Обєкт разом із земельною ділянкою – значно вигідніша пропозиція, тому і продати його можна значно дорожче.

Тож, можливо, вже на початку наступного року відбудеться новий аукціон з продажу «лазні» із прилеглою до неї земельною ділянкою.

Валентина Пильник 
Фото з мережі 


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: