Завантаження ...
banner

Допомоги потребує 13-річний ніжинський школяр Нікіта Постіков. Відео телеканалу "Інтер"

Про допомогу просять батьки тринадцятирічного Нікіти Постнікова. Хлопчик вже майже рік бореться із тяжкою недугою - Т-клітинною лімфомою. У Нікіти рідкісна та агресивна форма хвороби: його пухлина не реагує на жодну хіміотерапію

Нікіта Постіков, допомога

Про допомогу просять батьки тринадцятирічного Нікіти Постнікова. Хлопчик вже майже рік бореться із тяжкою недугою - Т-клітинною лімфомою. У Нікіти рідкісна та агресивна форма хвороби: його пухлина не реагує на жодну хіміотерапію. Єдиний шанс врятувати дитину - це дороговартісний препарат. Якщо він подіє, і вдасться досягти ремісії, хлопчику буде необхідна термінова трансплантація кісткового мозку. Коштує усе це захмарних грошей.

Ще донедавна Нікіта навчався у школі, грався з друзями, щодня малював та залюбки випалював по дереву. Та близько року тому - усе пішло шкереберть. Хлопчик почав часто хворіти.

"То бронхіти, то пневмонії, то задишка. Зверталися до різних лікарів, лікарі постійно казали, що це скоріш за все переходний вік. А в один прекрасний день дитина просто опухла. На МРТ показало пухлину 15 сантиметрів", - говорить Юлія Постнікова, мама Нікіти Постнікова.

Діагноз виявився невблаганним: Т-клітинна лімфома. Попри високодозовану хімію, пухлина у грудях продовжує рости. Лікарі називають це "агресивним перебігом". Єдина надія - новий препарат, не зареєстрований в Україні. Але для повного одужання - навіть цього недостатньо.


Наталія Кубаля, завідувачка відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії НДСЛ "Охматдит".

"Препарат, который рекомендуют именно пациентам с Т-клеточными процессами под названием "Неларабин". Это единственный шанс получить ремиссию. Потому что все остальные линии, к сожалению, исчерпаны. И если Никита войдет в ремиссию на вот этом коротком плече, вариантов никаких нет, надо быстро делать трансплантацию костного мозга.

"Температура була, погано було. Апетіта нема".

Хлопчикові тяжко навіть сидіти. Щоб підтримати його, байкери записали відео - адже Нікіта з дитинства обожнює мотоцикли та сам мріяв сісти за кермо байка. Втім, у стінах лікарні його плани на майбутнє - змінилися.

Тепер - хоче рятувати безпритульних тварин.

"Хочу открить свій притулок для животних. Багато бігають по вулицям, жалко", - говорить Нікіта Постніков, пацієнт Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

Та понад усе Нікіта мріє повернутися додому. Адже там на нього чекає п’ятирічна сестричка Кіра.

"Не хватає братика їй. Постійно сумна, просить "хочу до братика, хочу до мами". За рік уже дуже скучила", - говорить Дмитро Постніков, батько Нікіти Постнікова.

Попри жорсткі виклики долі, хлопчик не втрачає духу. Навіть підбадьорює маму.

"Вообще кажу мамі, коли плаче: "Не плач, бо вкушу".

Постійно каже: "Не плач, все буде добре, я не боюся хвороби. Я просто боюся, щоб ми зібрали кошти."

Прийняти Нікіту на лікування погодилася клініка у Німеччині, але рахунок виставила захмарний. Щоб врятувати сина, родині необхідно зібрати 300 тисяч євро

Подарувати Нікіті шанс на життя може кожен із нас. Усі необхідні реквізити ви просто зараз бачите на екрані. Також їх можна знайти на нашому сайті "Подробності. юей" у розділі "Ми допомагаємо". Не будьмо байдужими!

Картка ПриватБанку: 5168 7573 5796 5542

Постнікова Юлія Олексіївна, мама хлопчика

Номер телефону мами: +38 (068) 806 91 44

Нікіта Постіков, допомога

Нагадаємо, що на Покровський ярмарок ніжинці та гості міста мали можливість долучитися до благодійної акції на підтримку Постікова Нікіти. 

mynizhyn.com за матеріалами podrobnosti.ua