Завантаження ...
banner

Вкрали два комп'ютери та ноутбук, мобілок не взяли

14 грудня ввечері злодії залізли до офісу ВО «Батьківщина» в Ніжині. Він знаходиться у приміщенні торгово-офісного центру «Пасаж». Що двері зламані, помітив сторож. На той час крадіїв і слід прохолов

офіс, грабіж, Олег Щербак

14 грудня ввечері злодії залізли до офісу ВО «Батьківщина» в Ніжині. Він знаходиться у приміщенні торгово-офісного центру «Пасаж». Що двері зламані, помітив сторож. На той час крадіїв і слід прохолов. Відеокамер біля офісу немає.

— Перед тим, як залізти, вимкнули рубильник. Певно, думали, що у нас стоять датчики, які вмикають світло на рух. Вирвали перші двері, зламали замки, обнишпорили три кімнати, — розповідає ніжинський адвокат, депутат міської ради Олег Щербак. — Забрали два комп’ютери та ноутбук. Впакували їх у «рідні» коробки, що стояли в туалеті. А ось двох сучасних мобільних телефонів, які лежали на столі, не взяли. Це наштовхує на думку, виконавців цікавили виключно носії інформації про внутрішню діяльність штабу, членів партії і т. д.

Мене нещодавно призначили виконуючим обов’язки керівника «Батьківщини» в Ніжині. Я наразі не член партії. Ще не прийняли.

— Олеже Вікторовичу, хто поцупив комп’ютери, яка ваша версія?

— Можливо, політичні опоненти. Чи деякі депутати, які втратили довіру. Сиділи роками на бюджетних потоках. Звісно, вони добудуть каденцію. Проте ми більше не бачимо їх у наших рядах.

— Як думаєте, знайдуть злочинців?

— Так. Поліція працювала на місці. А от чи дізнаємося імена замовників — питання.

Валентина Остерська, «ВісникЧ» №51 (1753) від 19 грудня 2019