Завантаження ...
banner

У Ніжині обікрали собачу будку?

Уже не новина, що днями в мікрорайоні Космонавтів тимчасово було встановлено будку для новонароджених цуценят. Небайдужі ніжинці у соцмережі Фейсбук у спільноті "Допомога тваринам твого міста" пишуть: "Цуценята народилися під плитою

будка, щенята, ковдра, смітники

Уже не новина, що днями в мікрорайоні Космонавтів тимчасово було встановлено будку для новонароджених цуценят.

Небайдужі ніжинці у соцмережі Фейсбук у спільноті "Допомога тваринам твого міста" пишуть: "Цуценята народилися під плитою на голій землі, тому їм поставили будку, інакше малим не вижити. Цуценята трохи підростуть і ми їх роздамо, будка буде прибрана, маму стерилізуємо, те саме плануємо зробити з усіма собачками даного району. Можливо, багатьом ця будочка не сподобається, але зараз вона рятує декілька маленьких життів, для них це єдиний дім і порятунок. Допоможіть їй вистояти. Це тимчасово".

А сьогодні, 29 грудня, стало відомо інше: "Деякі особистості вирішили зробити собі подарунок на свята і викрали з будки з цуценятками ковдру і махрове простирадло", повідомляють у цій спільноті.

"Ну що це за люди? Невже їм потрібніше, ніж бідолашним щенятам, в яких і так нічого немає?...
Дуже просимо всіх небайдужих, які мешкають поруч, принести теплих непотрібних речей для малих. Спробуйте наглядати за будочкою, коли проходите повз, це дуже важливо.

Якби було місце, куди забрати малечу, ми б давно забрали! Але в місті так багато тварин, через день на смітники викидають ще, на всіх не вистачає місця.
Будь ласка, допоможіть їм вижити.

0681902710, Світлана".