24 Травня 2015
1931
Вчора, 23 травня у рамках другого дня літературно-мистецького фестивалю "Територія Гоголівка. Перезавантаження" юні поціновувачі літератури та мистецтва мали можливість відвідати спеціально підготовлений "Дитячий простір" фестивалю.
![](/image/news/fotovideo/210515_dity01.jpg)
Вчора, 23 травня у рамках другого дня літературно-мистецького фестивалю "Територія Гоголівка. Перезавантаження" юні поціновувачі літератури та мистецтва мали можливість відвідати спеціально підготовлений "Дитячий простір" фестивалю.
Різноманітні конкурси, цікаві загадки, спілкування з іменитими письменниками, зокрема Іваном Андрусяком та Сергієм Пантюком, презентація дитячих книг, безліч подарунків і не тільки чекали відвідувачів "Дитячого простору".
До того ж діти мали змогу погратися у розвиваючі ігри від студії "Умка". А батьки мали можливість придбати своїм малюкам цікаву дитячу літературу від видавництва "Фонтан казок".
Окрім цього ніжинська дітвора разом з поетесою Олесею Мамчич, змогли спробувати себе у ролі письменників і разом написали казку про котика, який знайшов дорогу до щастя.
![](/image/news/fotovideo/210515_dity02.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity03.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity04.jpg)
![Гоголівка, Мирослава, Михайло Ломоносов](/image/news/fotovideo/210515_dity05.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity06.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity07.jpg)
![Гоголівка, Іван Андрусяк, Ніжин, фестиваль у ніжині](/image/news/fotovideo/210515_dity08.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity10.jpg)
![Іван Андрусяк](/image/news/fotovideo/210515_dity11.jpg)
![Сергій Пантюк, Ніжин, Гоголівка, Територія гоголівка](/image/news/fotovideo/210515_dity12.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity13.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity14.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity15.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity16.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity17.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity18.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity19.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity20.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity21.jpg)
![Копиця, Фабрика мякої іграшки копиця](/image/news/fotovideo/210515_dity22.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity23.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity24.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity25.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity26.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity27.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity28.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity29.jpg)
![Олеся Мамчич, Гоголівка, Ніжин](/image/news/fotovideo/210515_dity30.jpg)
Фото Олександр Малаш
![](/image/news/fotovideo/210515_dity02.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity03.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity04.jpg)
![Гоголівка, Мирослава, Михайло Ломоносов](/image/news/fotovideo/210515_dity05.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity06.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity07.jpg)
![Гоголівка, Іван Андрусяк, Ніжин, фестиваль у ніжині](/image/news/fotovideo/210515_dity08.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity10.jpg)
![Іван Андрусяк](/image/news/fotovideo/210515_dity11.jpg)
![Сергій Пантюк, Ніжин, Гоголівка, Територія гоголівка](/image/news/fotovideo/210515_dity12.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity13.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity14.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity15.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity16.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity17.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity18.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity19.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity20.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity21.jpg)
![Копиця, Фабрика мякої іграшки копиця](/image/news/fotovideo/210515_dity22.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity23.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity24.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity25.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity26.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity27.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity28.jpg)
![](/image/news/fotovideo/210515_dity29.jpg)
![Олеся Мамчич, Гоголівка, Ніжин](/image/news/fotovideo/210515_dity30.jpg)