16 Грудня 2021
2052
![Ніжинські багатодітні родини отримали подарунки фото Ніжинські багатодітні родини отримали подарунки фото](/image/news_small/2021/12/16_112051_news2_r1k14jszfi.jpeg)
В рамках комплексної обласної програми підтримки сімей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми вручили документи на пральну машину родині Тетяни Ковшути, яка виховує п’ять дітей. А також ще чотири родин отримало сімейні ігри та Новорічні подарунки.
16 грудня, напередодні свята Святого Миколая, під час засідання виконавчого комітету, від імені міського голови Олександра Кодоли - його заступники Федір Вовченко та Ірина Грозенко привітали родини та вручили подарунки.
За інформацією https://nizhynrada.gov.ua
Читати по темі: Дві багатодітні родини з Ніжинщини отримали нетелей