27 Жовтня 2015
1741
Відео.
20 жовтня відбулася остання сесія Ніжинської міської ради VI скликання. Після розгляду питань порядку денного міський голова Анатолій Лінник подякував депутатам за роботу протягом 4 років.
20 жовтня відбулася остання сесія Ніжинської міської ради. Після розгляду питань порядку денного міський голова Анатолій Лінник подякував депутатам за роботу протягом 4 років.
20 жовтня відбулася остання сесія Ніжинської міської ради VI скликання. Після розгляду питань порядку денного міський голова Анатолій Лінник подякував депутатам за роботу протягом 4 років.
Депутати, які були присутні на останній сесії
"Депутати цього скликання працювали по-різному в різні періоди своєї роботи. Я вдячний, що міська рада показала себе як гідний орган місцевого самоврядування й переконала всіх, що вміє якісно та достойно працювати. Хочу сказати слова вдячності всім за роботу міської ради, і особливо я вдячний активним представникам громади, які долучались до роботи сесій. Тим ніжинцям, які допомагали раді приймати найбільш правильні й виважені рішення. На моє переконання, спільна праця міської ради й мешканців міста дає змогу працювати плідно, у правильному руслі й, виключно, на користь громади. Я сподіваюсь, що така спільна співпраця переросте в монолітний тандем і стане нормою і закономірністю існування й роботи міської ради та міської громади," - сказав міський голова