Завантаження ...

Вагітні жінки у Ніжині можуть прослухати серцебиття плоду на відстані: подробиці

654654654.jpg

Він заснований на оцінці частоти серцебиття плода і його зміні в залежності від скорочень матки і руху плоду.

У жіночій консультаціі Ніжинського пологового будинку є як стаціонарний кардіотокограф так і декілька мобільних, які надали пологовому будинку польські партнери.

Про це MYNIZHYN.com розповіла завідуюча жіночої консультації Ніжинського пологового будинку – Оксана Чистякова.

Вона зазначила, що зараз у вагітних жінок є можливість скористатися кардіотокографом, який майбутні мами можуть брати з собою додому.

Для цього жінки приєднують до живота цей апарат і за домомогою смартфона лікарю передається на мобільний телефон оцінка внутрішньоутробного стану плоду під час вагітності.

За допомогою даної процедури лікарі реєструють маткові скорочення і серцебиття ще не народженого малюка. КТГ дозволяє виявити проблеми і своєчасно почати їх вирішення.

Застосовувати КТГ можна вже починаючи з 28-30-го тижня вагітності, проте отримати якісний запис для правильної оцінки стану плода можна тільки з 32-го тижня, так як на цьому терміні відбувається становлення циклу активність-спокій, коли рухова активність плода регулярно змінюється режимами відпочинку. В середньому тривалість сну плода становить 30 хв, це потрібно враховувати при проведенні та оцінці результатів дослідження, щоб уникнути помилкових висновків.

Раніше ми писали: У Ніжині з’явився новий апарат для лікування жіночих патологій: подробиці

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер