22 Листопада 2015
3471
У Товаристві з обмеженою відповідальністю НіжинТеплоМережі назріває страйк працівників, через невиплату адміністрацією заробітної плати. Про це Mynizhyn.com повідомив один із працівників підприємства. Нагадаємо, що підприємство має значні борги.
У ТОВ "НіжинТеплоМережі" назріває страйк працівників, через невиплату адміністрацією заробітної плати. Про це Mynizhyn.com повідомив один із працівників підприємства.
Адміністрація каже у відкриту, якщо не не подобається працювати - звільняйтесь, ми нікого не тримаємо. Але на підприємстві працюють фахівці з великим досвідом роботи, які можна сказати вклали душу свою в підприємство і просто так його залишати не хочуть. Ми будемо звертатися до преси, телебачення, адміністрації міста та області. Ніхто нас не зупинять ніякі погрози, ми доб'ємося справедливості." - запевнив працівник ТОВ "НіжинТеплоМережі".
Нагадаємо, ТОВ "НіжинТеплоМережі" мало борг перед ПАТ НАК «Нафтогаз України» у сумі майже 2 грн, який мало виплатити за рішенням суду. Для покращення фінансової ситуації на підприємстві Ніжинською міською радою було прийнято рішення про зменшення розміру орендної плати ТОВ "НіжинТеплоМережі"