Завантаження ...
banner
banner

На реформу шкільного харчування на Чернігівщині спрямують 1,5 мільярда гривень державної субвенції: що відомо

На реформу шкільного харчування на Чернігівщині спрямують 1,5 мільярда гривень державної субвенції: що відомо фото

Впровадження реформи системи харчування в закладах загальної середньої освіти передбачає модернізацію харчоблоків та їдалень. На це в 2024 році спрямують 1,5 мільярда гривень державної субвенції.

Про повідомляє Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Заклади, які отримають кошти, мають виконати умов. У пріоритеті — школи, які вже мають проєктно-кошторисну документацію з модернізації харчоблоків.

Про це йшлося під час інформаційної онлайн-зустрічі, організованої МОН, із керівниками департаментів освіти і науки Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій і представниками територіальних громад зазначених регіонів.

Питання модернізації їдалень і харчоблоків ЗЗСО та особливості спрямування субвенції у 2024 році порушили спікери зустрічі: спеціалістка із субвенції при МОН Ірина Подорожня та координатор впровадження Стратегії реформ шкільного харчування по напрямку модернізація харчоблоків Проєктного офісу реформи Олександр Бондар.

«Громадами Чернігівщини на сьогодні розроблено 19 проєктно-кошторисних документацій. Ще 14 ПКД перебуває в стадії виготовлення», — розповідає начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.


Фото: начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика

Як повідомляв MYNIZHYN, одна з громад на Чернігівщині вирішила харчувати дітей у школах безкоштовно. На безкоштовне харчування школярів у Ріпкинській громаді виділили понад три мільйони гривень.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі