![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото](/storage/thumbs/520/GTx/DXr/AT3sPG6S57jOPr69NbEE1sY5-meta0KTQvtGC0L7Rh9C60LAgLSAyMDI0LTA1LTA3VDExMDg1OS4yODYucG5n-.webp)
6 травня у Ніжині в одному зі скверів відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь працівники культури міста. Як це було — переглядайте у матеріалі.
Про це повідомляє Nizhyn Post.
Ще одне неймовірне свято відзначили разом з вами! Наш благодійний концерт до Дня міста "Світло Великодня Україну береже!" став не лише святом музики, але й вираженням нашої єдності та пітримки.
Дякуємо кожному, хто долучився і робив свій внесок. Разом з вами ми зібрали 5310 грн., які будуть використані на потреби ЗСУ. Нехай наша спільна сила і добрі діла продовжують приносити позитивні зміниу у нашому місті та житті тих, хто його населяє.
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №1 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №1](https://mynizhyn.com/storage/3598/conversions/ZlfTJMGTqRjTHQIIRx9xDxPdpFikHp-metaNDQxNTIyNzQ5Xzk1MjQ5MDIxMzU1MjIyOV8xMTI1MTc0NjI1Nzc3OTk4ODA3X24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №2 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №2](https://mynizhyn.com/storage/3597/conversions/65aXsSm92GML2h3Wg9gUtdjLC2g0tb-metaNDM4MDk1OTc2Xzk1MjQ5MDM2MzU1MjIxNF8yNzMxNjQ2MTUxMzYwMTA0NDE0X24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №3 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №3](https://mynizhyn.com/storage/3596/conversions/FX7hoD0r6qT1TGDjO8A5W9cTQ1zcHC-metaNDQwNzQ5MDA3Xzk1MjQ5MTA2MDIxODgxMV8yMTQxODMyNzIwNzY2NTQ0NTZfbi5qcGc=--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №4 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №4](https://mynizhyn.com/storage/3595/conversions/hzDvtN1RYDmsNLQf3x30VPeqTB8RVv-metaNDQwMDIzNzQzXzk1MjQ5MDY4Njg4NTUxNV80NzkyNDEyMjAyMDIyMzcxOTYxX24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №5 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №5](https://mynizhyn.com/storage/3594/conversions/xThAtvrdLIlcXX2Ph1m70JzFwraisM-metaNDM4MTE5NDkyXzk1MjUwMDQ3Njg4NDUzNl81NzkxNDg2NjEyMzA3MzY4MjIwX24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №6 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №6](https://mynizhyn.com/storage/3593/conversions/X83yUwqgj1bLozRg8lts1d918Ll98X-metaNDM4MTcyMDc0Xzk1MjUwMDI5MzU1MTIyMV8xNTA3OTAzMjE3OTMyMTcxOTk2X24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №7 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №7](https://mynizhyn.com/storage/3592/conversions/AznIy4BHpK1PClWWhuICr6a1j6FXfY-metaNDQxNDk0NDYwXzk1MjUwMDc5MzU1MTE3MV8xNTExMTgxNDcyOTc5MTc2Njc1X24uanBn--preview.webp)
![Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №8 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ фото №8](https://mynizhyn.com/storage/3591/conversions/PjM0huKNxhkpRxpIq30ecMp80zx3yu-metaNDM4MDk4MjM4Xzk1MjUwMDY1MzU1MTE4NV80MzgzNDA3MzQxMDg2OTM1ODBfbi5qcGc=--preview.webp)
Наша місія продовжується, а ваша підтримка — невичерпна джерельна сила!
За інформацією Ніжинського міського Будинку культури
Головне фото: використані фото Nizhyn Post
Як повідомляв MYNIZHYN, у Ніжинській музичній школі на благодійному концерті «VIVAT OPERA!» збирали гроші на ЗСУ. Щорічно в Ніжинській музичній школі проходить традиційний концерт оперної музики, присвячений світовим шедеврам оперної класики та ювілеям західно-європейських оперних композиторів. Цьогоріч у виконанні кращих музикантів міста та учнів музичної школи прозвучали популярні арії, вокальні та інструментальні дуети і тріо, хорові номери улюблених оперних творів Дж. Верді, Ш. Гуно, П. Масканьї, Дж. Пуччіні, Ж. Оффенбаха, Ж. Бізе.