3 Серпня 2016
1842
Питання особистої безпеки та безпеки майна в цілому для кожної людини надзвичайно важливе. В наш час розслаблятися не можна навіть йдучи з дому на годину-дві
Питання особистої безпеки та безпеки майна в цілому для кожної людини надзвичайно важливе. В наш час розслаблятися не можна навіть йдучи з дому на годину-дві. Адже деяким спритникам цього вистачає, аби винести з оселі геть усе цінне.
Про це повідомляє Управління поліції охорони в Чернігівській області
Заступник начальника Управління поліції охорони на Чернігівщині Олександр Яришко зазначив, що як свідчить сумна статистика, зазвичай, особливо загострюється криміногенна ситуація в період відпусток.
За офіційними даними на території Чернігівської області з початку року було здійснено більше 6 тисяч крадіжок.
З огляду на це, правоохоронець дав декілька простих порад, як подбати про безпеку свого майна і не стати жертвою крадіїв.
По-перше – це встановлення ґратів на вікнах, замків складної конструкції, а також надсучасних броньованих дверей, в приватних будинках – собака на подвір’ї.
Виходячи з дому, слід пам’ятати правила – перевіряйте, чи зачинені вікна та двері в помешканні, а від’їжджаючи у відпустку, просіть сусідів або близьких родичів приглядати за домівкою, також якомога менше повідомляйте про свою відсутність вдома – це стосується зокрема соцмереж.
Розповів Олександр Яришко і про систему «Термінового виклику поліції».
«Кожна людина, яка стала свідком чи потерпілим внаслідок будь-якого правопорушення, може звернутися до працівників об’єкту, на якому знаходиться «тривожна» кнопка поліції охорони, з проханням викликати допомогу. Об’єкти, на яких встановлені такі кнопки, позначені жовто-синіми наліпками з написом «Терміновий виклик поліції»», - розповів Олександр Яришко.
У Чернігівській області встановлено близько 180 таких приладів. Як правило, їх можна знайти в людних громадських місцях.
Правоохоронці закликають чернігівців бути пильними, адже злодії стають дедалі винахідливішими.
garmata.tv
garmata.tv