Завантаження ...
banner
banner

Школярі з Чернігівщини вирушили на відпочинок до Хорватії

Сьогодні вранці, 13 вересня, сорок п’ять дітей, яких торкнулася війна на сході України (діти учасників та загиблих в АТО, переселенців), поїхали на відпочинок до Хорватії

Хорватія


Незабутні враження, знайомства та, зрештою, нова країна – усе це чекає на малечу з Чернігівщини. Адже сьогодні вранці, 13 вересня, сорок п’ять дітей, яких торкнулася війна на сході України (діти учасників та загиблих в АТО, переселенців), поїхали на відпочинок до Хорватії.

Поїздка організована органами влади та благодійниками.

Групу школярів супроводжуватимуть і декілька дорослих, зокрема, лікар, перекладач та вчитель.
 
— Свого часу Хорватія пережила багато горя. Можливо, розуміючи глибину проблем, що наразі склалися у нас, посольство цієї країни й ініціювало поїздку, — сказала заступник голови ОДА Наталія Романова. — Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для дітей.
 
Наталія Романова зазначила, що попередньо було проведено детальний медогляд усіх пасажирів. Батькам вона повідомила, що на їх малечу чекає насичена й цікава програма, що розпочнеться зі знайомства з українською діаспорою та відвідин пам’ятника Т.Шевченку в столиці Хорватії. Основна ж частина відпочинку проходитиме на острові Лошинь (Адріатичне море).
 
Детально перевірила облдержадміністрація й майбутні умови проживання школярів. Щоденний моніторинг перебування дітей на відпочинку можна буде знайти на сайті Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, директор якого також прийшла побажати юним мандрівникам щасливої дороги.


Хорватія

Хорватія

Хорватія

Хорватія


Чернігівська обласна державна адміністрація