Завантаження ...
banner

Ніжинська лісова охорона впіймала палія

Працівники державної лісової охорони «Ніжинського лісового господарства» під час чергового патрульного рейду впіймали на гарячому палія. Один із місцевих селян пізно ввечері випалював суху рослинність поблизу лісового масиву, що входить до складу Кобжчанського лісництва


 

Працівники державної лісової охорони  «Ніжинського лісового господарства» під час чергового патрульного рейду впіймали на гарячому палія. Один із місцевих селян пізно ввечері випалював суху рослинність поблизу лісового масиву, що входить до складу Кобжчанського лісництва. 

Самовільні підпали рослинності загрожують лісовому фонду, тож охоронці лісу склали на порушника адміністративний протокол.
 

Нагадаємо, це не перший випадок самовільних підпалів поблизу лісових масивів. У всіх восьми лісництвах, що входять до складу ДП «Ніжинське лісове господарство», державна лісова охорона посилено патрулює ділянки державного лісового фонду, що межують з полями. За словами директора Ніжинського держлісгоспу Юрія Болоховця, самовільні підпали – справжнє антропогенне лихо, від якого страждають рослинний та тваринний світ. Лісівники посилено вживають профілактичних заходів аби запобігти загорянню лісових масивів. 
Прес-служба
ДП «Ніжинське лісове господарство»
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: