Завантаження ...
banner
banner

Декілька порад, як перетворити мрії в реальність

Декілька порад, як перетворити мрії в реальність фото

Мрії – це частина жіночого ДНК. Мріяти, витати в хмарах для нас – природний стан. І ми свято віримо, що якщо чогось дуже захотіти, то це обов’язково станеться. Але, часом, мріям потрібна наша допомога. Ми зібрали декілька нехитрих порад: як переглянути свій погляд на життя і навчитися втілювати мрії в реальність, — пише woman24.

Не плутайте помилки й недоліки

Помилка – це разова проблема, яку можна виправити, або витягти з неї урок на майбутнє. Недолік – це риса характеру, яка не піддається швидкій корекції, а вчитися на аналізі своїх недоліків – і зовсім доля обраних з потужними навичками саморефлексії. Наприклад, ви забули привітати з днем народження приятельку. Що це? Непередбачена помилка, або типова для вас ситуація? У першому випадку ми маємо справу з помилкою, збоєм програми, і ви можете зробити висновок, як уникнути цього в майбутньому. У другому випадку ми стикаємося з недоліком, ім’я якому «забудькуватість», і це вже проблема, над якою необхідно працювати, поки не розгубили всіх друзів.

Не забувайте про свою особистість

У гонитві за загальною любов’ю втрачається власне відчуття значущості. Ми звикли чинити «як всі» просто тому, що так, згідно з поширеною думкою, вдасться зробити правильне враження. Ви віддаєте перевагу проводити вечори вдома з чашкою чаю і книгою, але натомість йдете на вечірку, тому що це модно? Ви вибираєте незручний одяг заради того, щоб зробити потрібний ефект і думаєте, що це допоможе вам добитися успіху. Ви помиляєтеся, тотально. Чому ви повинні носити міні й підбори, якщо вам комфортніше в кедах і джинсах? Або навіщо дотримуватися трендів і одягатися в майже чоловічий одяг, лише б походити на андрогінних моделей, коли ваша фігура вигідніше виглядає в сукнях? Ба більше, часто непомітно ми втрачаємо власне «я» не тільки завдяки речам, які нам не подобаються/не йдуть/ не по кишені, але і з-за власного оточення. Щоб сподобатися якомусь умовному чоловікові, ми готові знехтувати власними принципами, переконаннями, інтересами. Пам’ятайте, ваші відносини (дружні, сімейні або любовні) не повинні змушувати вас йти проти себе самих. Постарайтеся пам’ятати про це, і тоді ваше життя стане трохи ближче за параметрами до того, ідеального, з мрій..

Ніщо не дається без зусиль

Саме по собі в житті нічого не відбувається. Ну, хіба що щодо любові можна посперечатися. І те, щоб отримати в результаті гармонійні стосунки, а не несамовитий роман, терміном в один місяць, доведеться насамперед попрацювати над собою, упорядковувати думки, визначитись з вектором руху і, врешті-решт, полюбити себе, перш ніж зробити це з яким-небудь іншим чоловіком, як свідчить східна мудрість «Перш ніж закохуватися, навчися ходити по снігу, не залишаючи слідів». Простіше кажучи, постарайтеся з’ясувати у самої себе: а чи готові ви, власне, до своєї мрії? І головне – чи є у вас ще парочка «мрій» в запасі, на той випадок, якщо основна здійсниться швидше, ніж ви планували. Що стосується виконання бажань (які все-таки доведеться трансформувати в конкретну ціль), то у вас є два варіанти: домогтися бажаного або вибрати іншу мету. Безумовно, перший варіант кращий, але іноді перемикнутися з нереалізованого на реальне теж буває корисно.

Прислухайтеся до себе

У вас є інтуїція, це абсолютно точно. Вона насправді є у всіх, питання полягає тільки в тому, наскільки добре вона розвинута. Так що, навіть якщо роками ваш внутрішній голос не подавав жодних ознак життя, а вчора несподівано почав відмовляти вас від побачення о другій годині ночі в небезпечному районі міста, радимо – краще прислухатися. Втім, жарти жартами, а шосте почуття дійсно іноді здатне вберегти нас від необдуманих рішень. Навіть якщо ви належите до розряду тих щасливців, які не вірять в екстрасенсорику, собі довіряти все-таки варто. Головне, не перетворитися на параноїка, який боїться висунути носа з дому. У більшості випадків все закінчується добре, і навіть побачення в підворітті може привести до весілля.

Як повідомляв MYNIZHYN, ви можете боятись павуків, темряви, виступів перед публікою і так далі. Страх – це індивідуальна річ. Він зароджується у вашій свідомості та стає головною перешкодою для щастя. Тому важливо зрозуміти його природу. У цій статті ви дізнаєтесь про людські страхи та прийоми контролю над ними.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: