Завантаження ...
banner
banner

Як зрозуміти, що чоловік втратив інтерес до стосунків — подробиці

Як зрозуміти, що чоловік втратив інтерес до стосунків — подробиці фото

Настане час, коли ви просто шалено закохаєтеся, навіть не усвідомлюючи, що відбувається з вами. Це легко, особливо коли він, на перший погляд, відповідає всім вашим уявленням про ідеального чоловіка…

Тільки ось справжня любов — це зовсім інша історія. Вона можлива тільки всередині тривалих стабільних стосунків, побудувати які виявляється дуже непросто. Зі своє сторони ви можете віддавати своєму партнерові всю себе, не помічаючи, що чоловік поступово вислизає від вас. І це завжди дуже неприємна ситуація. Навряд чи вам захочеться продовжувати стосунки з тією людиною, яка вас більше не любить.

Пам’ятайте, що стосунки стають успішними лише в тому випадку, якщо над ними працюють двоє зацікавлених людей. Якщо один з партнерів перестає вкладати в них свої сили, тоді відносини стають практично бомбою уповільненої дії. Це стосунки з, так званим, терміном придатності. Якщо ви не хочете продовжувати спостерігати цю агонію, швидше за все, вам варто подумати про те, щоб закінчити ваш роман.

Тому, якщо ви помітили, що у ваших стосунках з’явилися ознаки розпаду, які будуть описані нижче, то, можливо, настав час розставити зі своїм партнером всі крапки над «i». Ця розмова може бути дуже важкою для вас, але її не уникнути, якщо ви не хочете витрачати свій час даремно. Якщо він підтвердить ваші підозри про те, що охолов до вас, тоді доведеться знайти в собі сили просто відпустити його.

Отже, ось кілька ознак того, що партнер втратив інтерес до вас і до стосунків з вами.

Плани у стосунках будуєте тільки ви

Ви той, хто проявляє ініціативу у всіх ваших спільних заходах. Це ви плануєте побачення. Це ви плануєте туристичні поїздки. Ви той, хто завжди намагається знайти спосіб провести час удвох зі своїм коханим.

А ось вашому партнерові, схоже, всі ваші ініціативи абсолютно байдужі.

Ви більше не розмовляєте про майбутнє

Як пара, ви перестали говорити про майбутнє. Ви розповідаєте один одному про те, що відбувається з вами зараз, але ваші бесіди ніколи не зачіпають тему вашого спільного майбутнього. Ви продовжуєте вкладати свої сили у розвиток ваших стосунків, але ваш чоловік, схоже, такого ентузіазму не поділяє. Тому будувати плани на майбутнє вам доводиться поодинці, без особливої підтримки.

Він не представляє вас ні друзям, ні членам сім’ї

Він навіть не намагається познайомити вас з головними людьми свого життя. Ви самі дуже зацікавлені в цьому, адже це дозволило б вам більше дізнатися про його оточення і про нього самого. Але він все ще вагається.

Це доводить те, що він не вважає вас людиною гідною знайомства з по-справжньому близькими для нього людьми.

Він перестав проявляти інтерес до вашого життя

Він більше не цікавиться вашим життям. Ви стали помічати, що він більше не питає про те, як пройшов ваш день. Не цікавиться тим, як йдуть ваші справи на роботі. Не питає про те, чим ви захоплені на даний момент.

Велику частину часу ви живете паралельним з ним життям. І у вас виникає відчуття, що якого б успіху ви не домоглися, він буде вашому партнерові абсолютно байдужим.

Він не робить зусиль, щоб вирішити проблеми у стосунках

Ваші відносини навряд чи можна назвати ідеальними. І ви, напевно, знаєте про проблеми, які трапляються між вами, більше, ніж хто-небудь. Тим не менше ви завжди проявляєте готовність виправити складності, які виникають у вашій парі. Ви, а не ваш партнер, з яким, здається, вже все одно, що буде між вами далі.

Він просто спостерігає за тим, як проблеми, немов іржа, роз’їдають відносини. Якщо ви дійсно любите, то ви завжди будете демонструвати готовність боротися за свою любов.

Він навіть не намагається змусити вас відчути себе особливою

Ваш партнер більше не робить ніяких дій, які дозволили б вам відчути себе особливою. Вам починається здаватися, що ви для нього така ж людина, як і всі інші люди з його оточення — не гірше, не краще, що ненормально для романтичних стосунків.

Поруч з вашим партнером ви, безумовно, повинні відчувати своє виняткове становище. В іншому випадку, тоді чим ваші романтичні стосунки відрізняються від звичайної дружби?

Як повідомляв MYNIZHYN, взаєморозуміння та спільна праця — основа кожного успішного партнерства. Докторка Лаліта Суглані, визнана психологиня з Бірмінгема, в своєму пості в Instagram розглянула сім ключових факторів, які можуть визначити долю ваших стосунків.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі