Завантаження ...
banner

Ви їсте занадто мало вуглеводів: п'ять ознак

Ви їсте занадто мало вуглеводів: п'ять ознак фото

Ті, хто хоче схуднути, часто виключають зі свого раціону нібито “погані” вуглеводи. Однак експерт з харчування Даніела Крел знає, що вони дуже важливі для здоров’я і благополуччя. На відміну від білків і жирів, наш організм може виробляти вуглеводи самостійно. Таким чином, поживні речовини для нас не життєво важливі, — пише medicalanswer.

Даніела Крел, експертка з харчування Баварського центру споживачів, попереджає:

“Це не означає, що ми повинні виключити зі свого раціону продукти, багаті вуглеводами. Оскільки вони містять важливу клітковину і вітаміни, що міститься в них глюкоза також підтримує рівень цукру в крові”.

Німецьке товариство харчування рекомендує отримувати не менше 50 відсотків споживаної енергії з вуглеводів. Дефіцит впливає на наше благополуччя.

П'ять ознак дефіциту вуглеводів

  1. Втома і слабкість: якщо організму не вистачає глюкози, йому не вистачає найважливішого джерела енергії. Падає рівень цукру в крові, ми відчуваємо втому і слабкість.
  2. Тяга до цукру: нестабільний рівень цукру в крові викликає у нас тягу до їжі. Тоді організму швидко потрібно багато вуглеводів, ми жадаємо солодкого.
  3. Неприємний запах з рота: якщо в організмі не вистачає вуглеводів, він починає перетворювати жирові запаси в вуглеводи. Потім він знаходиться в стані кетозу і виділяє кетони, тобто хімічні сполуки, через рот. З’являється неприємний запах з рота.
  4. Запори: на відміну від продуктів з високим вмістом жирів і білків, продукти, багаті вуглеводами, зазвичай містять багато клітковини. Це необхідно для нормального травлення. Якщо в організмі не вистачає клітковини, виникає запор.
  5. Головні болі і недолік концентрації: щоб постачати мозок енергією, нам потрібна глюкоза. Якщо цього немає, ми часто не можемо сконцентруватися. Крім того, падіння рівня цукру в крові часто призводить до головних болів.

Як повідомляв MYNIZHYN, що може бути краще чашечки улюбленого ароматної кави з ранку? Без цього звичного ранкового ритуалу було б складно уявити собі дійсно доброго ранку. Ранкова кава відмінно бадьорить і піднімає настрій. Вже після декількох ковтків цього чудотворного напою і небо здається ясніше, і пропущений сніданок вже не так бентежить і навіть не так дратують ранкові пробки. Але не поспішайте радіти - ранкова кава натщесерце зовсім не така корисна, як ми про неї думаємо!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: