Завантаження ...
banner

Ідеальні стосунки починаються з цього: 10 простих звичок

Ідеальні стосунки починаються з цього: 10 простих звичок фото

Побут здатний зіпсувати ідеальні стосунки в усіх сенсах. Вам варто слідувати деяких, здавалося б, простим, але дієвим правилам, щоб не перетворити життя на рутину, а ваше спільне багаття любові та кохання палало вічно, — пише Затишок.

 1. Говоріть один одному "Доброго ранку"

Кожен день, відкриваючи очі, солодко потягуйтеся, цілуйте коханого і бажайте один одному гарного дня. Це просте, але дуже важливе правило, яким часто нехтують після кількох років спільного життя. А даремно.

2. Обіймайтеся якомога більше

Тактильний контакт здатний не тільки привернути до себе, але й виправити багато наших помилок. Обіймаючись, легше прощати і вирішувати проблеми. Ви завжди будете відчувати плече опори один одного, в прямому і переносному сенсі. До того ж, за статистикою, пари, які регулярно обіймаються, менше хворіють і міцніше сплять.

3. Зізнавайтесь у коханні

Пишіть це у повідомленнях в розпал робочого дня, шепочіть вранці на вухо, в якості побудки, говоріть про це в очі за вечерею. Ніколи не забувайте нагадати про свої почуття. “Я тебе люблю” – це так просто, але так важливо вам обом.

4. Тримайтеся за руки

Згадайте, як були колись захоплені і закохані одне в одного. Ви ходили містом за руки і дивилися завжди в одному напрямку. Привчіться слідувати цій звичці і через багато років – результат не змусить себе довго чекати.

Заодно згадай, як мило виглядають пари старичків, які гуляють за руки.

5. Пам’ятайте про хороше і забувайте погане

Це не так складно, як здається на перший погляд. Фокусуй свою увагу на тому, що він зробив правильно і не сердься по дурницях типу неправильно повішеного рушника або немитої чашки. На цих дрібницях може вирости гора непорозумінь, а тобі це зовсім непотрібно.

Не забувай хвалити коханого за дрібниці. Щастя в тому, щоб не помічати недоліків.

6. Довіряйте один одному

Не лізь у пам’ять його телефону, поки коханий в душі, і він не стане ритися в твоїй сумочці. Будьте відкриті один з одним, нічого не приховуйте. Саме на довірі будуються найміцніші стосунки.

7. Умійте прощати

Прощати – це найбільше мистецтво, іноді здається, що це просто неможливо. Що б не накоїв твій молодий чоловік пам’ятай про те, що зруйнувати простіше, ніж побудувати. І тоді подумай, чи варта гра свічок.

8. Знайдіть спільне захоплення

Спільне хобі обов’язково зробить вас ще ближчими один до одного. Ви можете разом зайнятися малюванням, танцями, піти в тренажерний зал або записатися на курси кухарів. Напевно ви обидва будете в захваті від спільного стрибка з парашутом або поїздок на велосипеді. Намагайтеся проводити якомога більше часу разом і ви перетворитеся з двох людей в єдине ціле.

9. Лягайте спати разом

Намагайтеся завжди разом лягати в ліжко. Це не означає, що тут же необхідно зайнятися сексом. Звісно, без фізичної близькості не обійтися. Але іноді теплі обійми перед сном і милі бесіди зближують сильніше пристрасних поривів.

10. Завжди миріться перед сном

Не залишайте образи на завтра. Всі сварки потрібно “закрити” перед сном. Помиріться, перш ніж відправитися в царство Морфея і наступний ранок можна буде почати зі свіжого “Доброго ранку”. Адже ваша любов сильніша за всі на світі неприємності.

Фото: Publish Ukraine

Як повідомляв MYNIZHYN, кожні стосунки проходять випробовування на міцність. У такі моменти від краще буди щирим як і з собою, так і з партером, оскільки подолати спільну проблему легше разом.  Два погляди на ситуацію забезпечують об'єктивність. Дані сім фраз можуть допомогти вам зміцнити ваші стосунки та зрозуміти їх цінність

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: