Завантаження ...
banner

Вони викликають повагу чоловіка до жінки: п'ять звичок

Вони викликають повагу чоловіка до жінки: п'ять звичок фото

Закохати в себе чоловіка – завдання не з простих, а зробити так, щоб він тебе поважав – зовсім інша історія. На взаємоповазі грунтуються гармонійні стосунки, оскільки без неї говорити про розуміння одне одного безперспективно. Тож, за які звички чоловік починає додатково поважати жінку — читайте у матеріалі, — пише Затишок.

1. Вона здатна прийняти його точку зору

Навіть якщо в якихось питаннях жіноча думка кардинально відрізняється від чоловічої, обраниця не сперечається з піною у рота і не доводить, що права виключно вона.

Дама вислуховує точку зору співрозмовника і конструктивно висловлює свою. При цьому вона приймає світогляд чоловіка і не намагається переконати його або всіма силами довести, що він не правий. Разом з тим вона відстоює свою точку зору, не порушуючи його кордонів, чим викликає непідробну повагу.

2. Вона не намагається зачепити його

Жінка ніколи не намагається «вколоти» чоловіка – ні коли знаходяться вони наодинці один з одним, ні в присутності оточуючих. Прилюдно висміювати, наступати на болючі мозолі і ворушити старі рани – дама ніколи не дозволяє собі подібних речей.

Навіть якщо вона знає всі слабкості партнера, бачила його в печалі й має на руках козир, щоб поставити його в незручне становище, ніколи не буде застосовувати заборонені прийоми на практиці.

3. Вона доброзичлива до його родичів і друзів

Навіть якщо жінці до зубовного скреготу не подобається приятелі чоловіка, а вести задушевні розмови з його мамою варто великої витримки, вона ніколи не показує зневагу і антипатію до них.

Дама прекрасно розуміє, що друзі і сім’я – це тил для чоловіка і дуже важливі люди в його житті, тому дозволити собі демонструвати погане ставлення до них означає похитнути довіру до себе.

Жінка не переступає через себе і не заводить близьку дружбу з тими, хто їй не подобається, але завжди показує доброзичливість і не опускається до конфліктів.

4. Вона не пасує перед труднощами

По своїй натурі чоловікові завжди хочеться захищати і оберігати свою обраницю. Але, незважаючи на це, жіноче вміння не пасувати перед труднощами і здатність з готовністю вирішувати проблеми завжди викликають у протилежної статі повагу. Адже саме з такою партнеркою можна сміливо долати будь-які перешкоди, гострі кути стосунків і міцно триматися за руки.

5. Вона не засуджує і не «капає» на мозок

Ох, уже ця жіноча риса – читати нотації і говорити чоловікові «Я ж попереджала тебе, а ти не слухав». У такі моменти обранець відчуває себе маленьким хлопчиком, якого сварять і вчать життя.

Дама, яка вміє тримати себе в руках і не дозволяє засуджувати чоловіка, викликає у нього справжню повагу. Адже помилитися може кожен, а зрозуміти іншу людину і не звинувачувати її, далеко не всі.

Як повідомляв MYNIZHYN, багато чоловіків приховують від жінок деякі речі. І це не тому, що він — поганий. Ми вирішили трохи вивчити психологію та з’ясувати, що більшість чоловіків не розповідають своїм жінкам. Ось п'ять речей, які справжній чоловік приховує від своєї дружини.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: