Завантаження ...
banner

Чоловіки шукають це у жінках підсвідомо: п'ять якостей

Чоловіки шукають це у жінках підсвідомо: п'ять якостей фото

Зовнішність чи навички у приготуванні їжі, досягнення чи розум — які якості важливі для чоловіка, коли він обирає собі супутницю життя. Про яку жінку мріє чоловік і що прагне віднайти в ній першочергово — читайте у матеріалі, — пише Затишок.

1. Тяжіння

Не можна пояснити, чому чоловік хоче конкретну жінку – так, десь працює наша підсвідомість (нам подобається певний типаж: колір очей, довжина волосся, вигини тіла, тип фігури і т.п.).

Але насправді, повинна відбутися “хімія”. А всі спеціальні техніки та секрети, якими переповнений інтернет – це маячня. Коли відбувається хімія, то людям навіть не потрібно знаходитися близько один біля одного, щоб зрозуміти, що це дійсно “воно”.

Ви просто є дзеркалом один одного, вам комфортно знаходитися поруч, навіть не промовляючи ні слова. Ви просто насолоджуєтесь моментом.

2. Спонтанність

Якщо ви належите до того типу дівчат, яким потрібно складати списки та графіки і ви звикли поланувати свій час посекундно, то час уже задуматися про те, щоб трохи розслабитися.

Здібність дівчат проявляти гнучкість і сприймати невдачі як належне викликає у чоловіків повагу. Спонтанність включає в себе випадкові прояви кохання, доброти і вдячності.

А ще це вміння виявляти радість, коли ваш партнер пропонує вам неочікуваний відпочинок-сюрприз чи з’являється у вашому офісі з букетом квітів. Бути спонтанною – це один із способів підтримувати вогник у ваших стосунках.

3. Гумор та розум

Гумор в стосунках – одна із головних складових щасливого сімейного життя. Сміх відіграє дуже важливу роль в підтримці позитивної поведінки пари навіть у найтемніші часи.

Жінка повинна розуміти природу чоловіка. Вона має знати, як він думає, діє, у чому його сила, а чому слабкість.

Жінка повинна пам’ятати, що у чоловіків все влаштовано зовсім по-іншому. Він бачитиме це і буде готовий довіритися у відповідь.

4. Готовність поступатися

Гаряче доводячи свою правоту, ми намагаємося продемонструвати свій інтелект та ерудицію – в той час, як чоловік набагато більше цінує жіночу мудрість, здібність поступатися та йти на компроміси.

Розумна жінка в суперечці знайде десять аргументів, які можуть загнати чоловіка в кут, а мудра жінка – з доброзичливою усмішкою поверне суперечку в жарт, не побоїться поступитися і в результаті – лише виграє.

Адже, як кажуть, не той щасливий, хто правий, а той правий, хто щасливий. Тому наступного разу, перш ніж вступати з коханим у гарячу суперечку, задумайтесь, на що ви робите ставку – на розум чи на мудрість.

5. Вміння правильно лестити

В педагогіці є такий принцип: захоплення та похвала здатні творити дива, надихаючи дітей на великі зміни.

Та ж формула працює і з чоловіками: схвалення необхідне їм, як повітря, навіть якщо річ йде про дрібний забитий цвях (навіть якщо він забитий через два тижні після того, як ви про це просили).

Замість того, щоб за звичкою іронізувати, спробуйте похвалити свого чоловіка, навіть за таку дрібницю. Повірте: заради жінки, яка вміє захоплюватися коханим, він готовий перевернути гори.

Як повідомляв MYNIZHYN, що подобається чоловікам у жінках найбільше — питання складне і неоднозначне. Кохання чоловіків насправді залежить від багатьох факторів, і не завжди легко зрозуміти його логіку. Чоловіки, обираючи майбутню супутницю життя, звертають увагу на дрібниці, про які ви навіть не замислюєтеся. Що це за дрібниці — читайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: