Завантаження ...
banner

Кожному чоловіку потрібно, щоб жінка робила це: п'ять порад

Кожному чоловіку потрібно, щоб жінка робила це: п'ять порад фото

Багато жінок помилково вважають, що чоловіки байдужі до компліментів, але насправді це не так, адже їхня мета – показати значущість коханої людини. Комплімент здатний зміцнити впевненість у собі чоловіка і підняти його самооцінку. Про речі, які слід робити, аби чоловік "розквіт" у вас на очах — читайте у матеріалі, — пише Затишок.

1. Смійтеся над його жартами

Багато чоловіків вважають почуття гумору чи не головною своєю перевагою і показником розуму. Саме тому їм приємно здаватися людиною, здатною блиснути своєю дотепністю. “Любий, я сміялася до сліз!” – повірте, така фраза не залишить байдужим жодного чоловіка.

2. Акцентуйте увагу на його мужності

Представники сильної статі дуже чутливі до критики і швидко розпізнають лестощі, брехню та нещирість. Тому не варто називати “Геркулесом” чоловіка худорлявої статури, хваліть лише конкретні риси, вчинки та досягнення. Відзначте його силу, навіть якщо він просто вбив цвях з одного удару. Чоловікові буде дуже приємно, навіть якщо він не подасть виду.

3. Мотивуйте його

Віра і підтримка коханої людини – важлива умова для щасливих стосунків. Якщо чоловік сумнівається у своїх силах, не забувайте підбадьорювати його та казати фрази: “Я в тебе вірю”, “У тебе все вийде” та інші.

4. Врахуйте міміку та голос

Вони допоможуть зробити ваші компліменти коханому унікальними та неповторними. Говоріть слова ласкаво і ніжно, можете додати жести – наприклад, покласти руку чоловікові на плече або погладити по спині. Це збільшить кількість приємних емоцій.

5. Не чекайте особливого випадку

Навіть якщо ви готуєте полум’яну промову до дня народження чоловіка, пам’ятайте, що ваші слова можуть загубитися серед інших побажань і компліментів. Постарайтеся хвалити і дякувати своєму партнеру без приводу.

Як уже писалося вище, важливо, щоб ваші слова були щирими і стосувалися конкретних рис або вчинків.

Фото: Радіо ТРЕК

Як повідомляв MYNIZHYN, gричини, через які відбувається чоловіча зрада, досить різноманітні, їх важко узагальнити, але якщо ви турбуєтеся чи не зраджує вас коханий, то ми розглянемо декілька характерних чоловічих рис, за якими можна зрозуміти, що він ніколи не зрадить.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: