Завантаження ...
banner

За це чоловіки обожнюють своїх дружин: 10 речей

За це чоловіки обожнюють своїх дружин: 10 речей фото

Здається, що багато чоловіків ставляться до своїх дружин несерйозно або споживчо, але якщо задати питання дружині такого чоловіка, то вона точно знайде декілька речей, за які його любить. Є мінімум 10 речей, від яких ваші чоловіки просто в захваті — навіть якщо ніколи в цьому не зізнаються, — пише Затишок.

1. Дружини не роздумують, а роблять

Наші дружини не звикли довго розсмоктувати, і гадати, чи варто щось робити. Коли вони бачать, що від них потрібні будь-які дії, вони просто беруть і роблять це. І куди частіше, ви навіть не знаєте, що це «щось» було зроблено – якщо, звичайно, дружина спочатку тривалий час не просила це зробити вас – а за два-три тижні, згадавши про доручення, ви виявили, що воно вже виконано.

2. Дружини завжди пам’ятають те, про що ми забуваємо

Незважаючи на всі жарти про «дівочу пам’ять», як правило, саме чоловіки схильні забувати щось, ледь про це почувши. А ось у наших дружин пам’ять просто чудова – і у цього їх феномена є як хороша, так і погана сторона. Вони цілком здатні пригадати всі помилки та огріхи, коли-небудь скоєні чоловіками.

На щастя, здебільшого вони або дивляться на них крізь пальці, або взагалі прощають своїх чоловіків за всі ці дурниці. Саме тому нам так легко їх любити.

3. Наші дружини стають чудовими матерями

Так-так, наші дружини з дітьми – неважливо, наскільки їх багато – просто чудові. Недарма наукові дослідження показують, що за рівень освіченості дітей значною мірою відповідальні саме їх матері, та їх рівень освіти.

І справа навіть не в тому, що вони допомагають дітям із навчанням та домашніми завданнями. Вони виступають для своїх дітей тим ідеалом, на який варто рівнятися. Недарма у більшості сімей, коли діти виростають і покидають батьківський будинок, вони зазвичай дзвонять саме своїм мамам. Та й професійні атлети, згадуючи про тих, кому вони завдячують нинішнім успіхам, найчастіше згадують не батьків, а саме матерів.

4. Дружини люблять нас, незважаючи на всю нашу недосконалість

Нам усім варто це визнати… Всі чоловіки часом роблять дуже дурні вчинки, але їх дружини, як правило, стійко терплять кожну їхню дурість, лише зрідка закочуючи очі або сплескуючи руками.

І навіть коли ми вимовляємо чи робимо щось таке, що змушує їх засумніватися в здоровому глузді, вони не припиняють нас любити. Щодня, ми, чоловіки, радіємо тому, що наші дружини люблять нас і любитимуть далі, незважаючи ні на що.

5. Дружини завжди готові нас втішити, коли ми хворіємо

Чоловіки просто не здатні переносити хворобу. Більшість жінок цілком здатні навіть подавати виду, що вони захворіли. І навіть коли вони хворі, вони продовжують клопотати вдома — жінки просто не можуть інакше.

Але коли їх чоловіків укладає в ліжко банальна застуда… о, це майже завжди перетворюється на ситуацію «я вмираю, терміново викликай швидку». Наші дружини знають, що все не так уже й погано, але, незважаючи на це, вони готові витрачати час на сюсюкання над нами — аж до того, щоб взяти для цього вихідний.

А коли ви востаннє брали відгул, щоб доглядати хвору дружину? Улюблені жінки, ви завжди готові витратити на нас свій час — як вас за це не любити?

6. Дружини завжди знають, чого б такого смачненького нам приготувати

Треба визнати, що наші дружини завжди знали справжній шлях до нашого серця, шлях, який лежить через наш шлунок. Адже погодьтеся — іноді саме божественно засмажене м’ясо, печена картопля, пиріг із полуницею чи тушкована сочевиця змушує нас беззастережно здатися на милість наших других половинок.

Наші дружини просто неймовірні — незважаючи на те, що багато хто з них працює, вони все ж таки примудряються залишатися майстринями на кухні. Так, звичайно, у наш час багато чоловіків також освоїли велике мистецтво кулінарії — але далеко не всі.

7. Дружини здатні багато чого передбачити

Чуття у наших дружин куди тонше за найчутливіший радар! Вони знають, що щось ось-ось має статися, або що нам ось-ось щось знадобиться задовго до того, як це зрозуміємо ми самі.

І за цю їхню межу ми наших дружин просто обожнюємо. Адже саме вона витягує нас із безлічі неприємностей, і дає нам купу різних переваг – як короткострокових, так і довготривалих.

8. Дружини завжди знають, що і де лежить

Ви ніколи не звертали уваги на те, що коли б ви не запитали вашої коханої, де лежить предмет, який ви ніяк не можете знайти, вона завжди дасть вам відповідь на це питання?

Вона знає, де ви залишили свої ключі, покинули телефон, або, приміром, куди ви засунули пару пошарпаних, але таких улюблених штанів. Щоправда, зазвичай вони це знають саме тому, що це вони поклали всі ці речі туди, де вони будуть у безпеці, поки вони нам не знадобляться.

Але навіть якщо вони цього й не робили — все одно знають, що і де лежить. Незрозуміло як, але вони це роблять. І ми їх за це дуже любимо.

9. Дружини завжди знають, що і як нам сказати

Навколишньому світові варто було б цьому в них повчитися. Адже наші дружини справді вміють сказати те, що потрібно, і тоді, коли потрібно. До того ж, коли ми говоримо те, чого говорити зовсім не варто, зазвичай саме наші дружини в результаті розряджають ситуацію, або підштовхують нас до того, щоб сказати те, що могло б виправити всі наші грішки.

Коли у нас трапляються неприємності на роботі, і навіть коли ми раптово її втрачаємо, наші дружини завжди знають, як повернути нашу розмову у потрібному напрямку.

10. Наші дружини куди розумніші за нас

Це дійсно так. На щастя всі ми одружені — одружені з тими, хто розумніший, тямущіший і кмітливіший за нас. Звичайно, більшість часу ми не готові це визнати, але в глибині душі ми знаємо, що це правда.

Ось згадайте, скільки разів траплялося так, що ви розуміли, що ваша дружина заздалегідь прорахувала кілька варіантів можливих подій, або що у неї виявилося більше розумних аргументів, ніж у вас?

Наші дружини і дочки самою природою створені більш прагматичними і розумними, ніж ми, і тут нічого не поробиш. Часто чоловіки або сприймають своїх жінок, як належне, або просто не сприймають їх всерйоз.

Але коли нам ставлять прямі питання, ми завжди готові визнати, що ми не просто любимо своїх дружин — що їх є, за що любити. І робити це потрібно якнайчастіше. Досить робити вигляд, що весь світ обертається навколо нас. Жінки гідні того, щоб оспівувати їм хвалу день у день — особливо ті, які вибрали не когось там, а саме нас.

А якщо вийде, то варто показати їм, що ми любимо їх набагато сильніше, ніж будь-коли змогли б висловити словами, адже вони цього варті.

Як повідомляв MYNIZHYN, про почуття чоловіки зазвичай не говорять прямо, але їхні дії можуть сигналізувати про такі речі. У цій статті ми розглянемо, які ознаки вказують на те, що ви глибоко засіли у свідомості чоловіка

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: