Завантаження ...
banner

Вони зроблять ваш шлюб непорушним: шість речей

Вони зроблять ваш шлюб непорушним: шість речей фото

Достатньо всього лише ввести в свій повсякденний побут ці дрібниці, і ви відразу побачите, наскільки покращаться ваші стосунки з партнером. Детальніше про них — у матеріалі, — пише Затишок.

1. Говоріть партнеру “Доброго ранку” і “До побачення”!

Хоча це звучить банально, але цей невеликий знак уваги може мати велике значення для ваших стосунків. Подумайте про це! Ви ж прощаєтеся зі своїми колегами, перш ніж закрити свій комп’ютер і відправитися додому? А доставивши дитини в школу, ви, ймовірно, вітається з учителями і бажаєте їм доброго дня? Ваш партнер заслуговує такого ж ставлення до себе.

“Якщо ви не говорите партнерові “Доброго ранку” і тому подібні слова, це може змусити його відчувати себе ізольованим і покинутим”, – говорить Сара Седлік, фахівець по шлюбу і сім’ї в Редондо-Біч, штат Каліфорнія. “Прощатися так само важливо, як і вітатися. Навіть якщо ви перебуваєте в сварці! Мовчазне грюкання дверима змушує більшість людей відчувати себе самотньо. У першій половині дня ми часто буваємо напружені, тому така ваша поведінка може спровокувати подальші образи і відстороненість з партнером”.

2. Прокиньтеся на 10 хвилин раніше, щоб спокійно випити кави разом

Як давно ви сиділи на кухні разом за чашкою кави (ну крім недільного ранку, звичайно!)? Не випадково більшість комерційних угод і дружніх посиденьок включають в себе ритуал розпивання кави! Це заняття займає досить багато часу, дозволяючи людям повноцінно поспілкуватися. Експерт з любовних стосунків Лорел Хаус пропонує встановлювати будильник на 10 хвилин раніше, щоб ви могли спокійно насолодитися спільною ранковою кавою, перш ніж зайнятися звичайними клопотами. Спочатку вам буде важко прокидатися раніше, ніж зазвичай, але з часом це стане ритуалом, який ви будете чекати з нетерпінням. “Ви не просто задаєте собі настрій на весь день, ви налаштовуєте свій розум”, – говорить Хаус.

3. Робіть компліменти

Звичайно, всі ми прекрасно знаємо, що компліменти завжди працюють, але загрузнувши в “я-пішла-не забудь-купити-молока-добре-цілую-до-побачення”, швидше за все, ви забуваєте сказати своєму партнерові, чому погодилися вийти за нього заміж. Або чому ви так пишаєтеся ним… Або чому ви так сильно любите його… Дослідник Джон Готтман стверджує, що міцний шлюб гарантований вам, якщо кожне своє негативне висловлювання ви врівноважуєте п’ятьма позитивними. Навіть якщо це буде всього лише: “Ти сьогодні добре пахнеш!” або “Вчора ти показав себе справжнім батьком!”, це задасть тон на весь день. Немає нічого кращого, ніж почати ранок з компліменту!

4. Не тримайте зла

Ви знаєте, що не можна лягати спати, не помирившись, але Сара Седлік стверджує, що насправді набагато важливіше не виходити з дому в засмучених почуттях. “Ранок – відмінний час для того, щоб помиритися, поки повсякденні турботи не підсилили образу або гнів. Кому хочеться відчувати себе не зрозумілим, намагаючись зосередитися на роботі або домашніх справах?” – каже вона. Розберіться з предметом суперечки з ранку (принаймі, хоч спробуйте), і ви відчуєте величезну різницю в тому, як будете відчувати себе весь залишок дня.

5. Любуйтесь один одним

Пам’ятайте той час, коли ви тільки починали зустрічатися зі своїм партнером? Ви ніяк не могли намилуватися ним, і, ймовірно, витратили чимало часу, просто дивлячись один одному в очі. Звичайно, така поведінка більше притаманна парам на стадії закоханості, але зоровий контакт обов’язково повинен бути протягом всього часу ваших стосунків.

“З часом люди втрачають один одного з виду (в буквальному сенсі цього слова), тому дуже важливо навчитися знову дивитися на партнера закоханими очима”, – радять фахівці з сімейних стосунків Майклс і Джонсон.

“Це так чудово – прокинувшись, заглянути в очі один одному! Ніщо не відволікатиме вас, і ви обидва, швидше за все, будете розслаблені і відкриті”. Ви знову відчуєте себе єдиним цілим! І навіть якщо ваша “Гра в баньки” переросте в хихикання, це теж може стати дивовижнним початком дня!

6. Розкажіть своєму партнеру жарт

Будь-який… Який завгодно… Ви обидва любите хороший інтелектуальний гумор або вам більше подобаються непристойні анекдоти? Все, що в вашому стилі! Можливо, у вас є якісь свої жарти, які завжди піднімають настрій… Ось що говорить Седлік: “Жарти допомагають зняти стрес. Вони створюють постійний зв’язок і почуття партнерства в шлюбі”. Пам’ятайте, що чим частіше ви смієтеся разом, тим сильнішає ваш зв’язок!

Фото: УП

Як повідомляв MYNIZHYN, після спілкування з деякими людьми ми відчуваємо емоційне полегшення, а іноді й таке відчуття, що життя заграло барвами. Хто ці люди та якими вони можуть бути — читайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: