Завантаження ...
banner

Цього не можна робити для свого чоловіка: вісім речей

Цього не можна робити для свого чоловіка: вісім речей фото

Заради того, щоб утримати чоловіка, жінки готові на все: одних мучить страх самотності, інші страждають від комплексів або вважають, що поруч має бути чоловік (будь-який). Однак, шукати його в комусь іншому — омана, — пише Затишок.

Чого не можна робити для свого чоловіка:

1. Боготворити

Чоловіків приваблюють жінки самодостатні. Які люблять себе і знають собі ціну. Адекватному чоловікові не потрібне хронічне схиляння. Всім давно відомо, що тільки особистість, любляча себе (не самозакохана!), здатна на повноцінне кохання до партнера.

2. Виправдовувати насильство

В нормальних стосунках немає місця таким явищам як абьюз, газлайтинг, насильство, диктат. Якщо чоловік будує стосунки, користуючись подібними інструментами своєї влади і сили, ніколи в цій парі не буде повноцінної взаємодії. Залякана, принижена жінка — з одного боку і деспотичний маніпулятор (можливо, якмй страждає яким-небудь психічним розладом) – з іншого.

3. Кидатися в крайнощі

Деякі дами мають досить туманне уявлення про те, що таке «золота середина» в особистих взаєминах. То вони недоступні і загадкові не в міру, то вже на другому побаченні повідомляють, що колишній був «справжній козел». В усьому хороший здоровий баланс. І є закони, які працюють тисячі років. Наприклад, що жінка повинна бути оповита приємною таємничістю. Не обговорювати когось, а акцентувати увагу на своєму житті і свїх стосунках.

4. Приховувати свій статус

Про що йдеться? Самотня жінка, в стосунках, у шлюбі, чи розлучена – чоловік, який пропонує вам стосунки, цілком має право задати питання і отримати на нього чітку відповідь. Матеріальний та суспільний статус – теж справа серйозна. Жодні стосунки не повинні починатися з обману. Тому постарайтеся напускати поменше туману.

Безумовно, щоб не привертати мисливців за багатими нареченими, не треба на кожному кутку афішувати свій достаток… Напевно, це справа індивідуальна, і вам самим вирішувати, якою мірою ви готові розповісти про себе. Але покривати все таємницею – не зовсім правильна стратегія.

5. Терпіти його ниття

Навіть якщо у вас криються невичерпні запаси материнської ніжності, слабкий скиглій поруч набридне дуже скоро. Адже ви не контейнер для чужого негативу. Заставте його самого вирішувати свої проблеми. Адже здорові стосунки побудують лише дві самодостатні особистості, кожна з яких буде розвиватися і рости.

6. Ставати «сильною»

Не кладіть на свої тендітні плечі функції чоловіка. Це йому необхідно відчувати себе сильним і незамінним. Є така приказка: «Хто везе, того й поганяють». Подобається вам бути господинею, добувачем, бухгалтером, сантехніком в одній особі? Навряд чи. Чим більше жінка бере на себе, тим більше розслабляється чоловік, який поруч. Залиште поле діяльності. Нехай він проявить себе. Від цього всім буде тільки краще.

7. Забувати про себе

Наявність партнера (чоловіка) – не привід позбавляти себе особистого простору, дозвілля, улюбленої справи, подруг та ін. Це тільки верхівка айсберга. Багато жінок кладуть на вівтар стосунки і зраджують свої мрії, ідеали, цінності. Все їх життя крутиться навколо коханого, його бажань і пристрастей. Повірте, ваших жертв ніхто ніколи не оцінить. А потім, коли пройдуть роки, ви помітили це, але буде вже пізно. І тоді звинувачувати вже нікого…

8. Грати роль

Намагаючись підлаштуватися під коханого чоловіка, деякі дами приміряють на себе різні ролі. І виглядають, треба сказати, в цих ролях щонайменше безглуздо. Одна невміло намагається бути світською, гламурною дамою. Інша — дівчинкою – переростком в непомірно коротких для її віку спідницях. Немає в житті (а тим більше – в особистих стосунках) нічого гірше фальші, награності, неприродності. Адекватний чоловік за милю чує цю саму фальш, її не повинно бути між партнерами.

Як повідомляв MYNIZHYN, духовно пов’язані партнери діляться один з одним абсолютно всім. У кожного з них різко загострюється відчуття турботи і любові. У стосунках людей, об’єднаних духовним зв’язком, панує чесність, взаємоповага, відкритість у спілкуванні, емоційна та сексуальна близькість і шалене кохання. Духовний зв’язок полягає в зміцненні існуючого душевного контакту між двома людьми. Ці вісім способів допоможуть вам встановити такий зв’язок у своїх стосунках.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: