Завантаження ...
banner

Вони допоможуть створити глибокий духовний зв’язок із партнером: вісім способів

Вони допоможуть створити глибокий духовний зв’язок із партнером: вісім способів фото

Духовний зв’язок – це найвища форма зв’язку між двома людьми, яка з часом тільки посилюється. Такий зв’язок не залежить від особистісних якостей або інтересів і передбачає наявність у партнерів однакових життєвих цілей і цінностей.

Духовно пов’язані партнери діляться один з одним абсолютно всім. У кожного з них різко загострюється відчуття турботи і любові. У стосунках людей, об’єднаних духовним зв’язком, панує чесність, взаємоповага, відкритість у спілкуванні, емоційна та сексуальна близькість і шалене кохання.

Духовний зв’язок полягає в зміцненні існуючого душевного контакту між двома людьми. Ці вісім способів допоможуть вам встановити такий зв’язок у своїх стосунках, — пише Затишок.

1. Зоровий контакт

У зоровому контакті є щось магічне. Це спосіб показати партнеру, що він вам цікавий. І сенс тут полягає зовсім не в тому, щоб щось знайти в його очах. Насправді ви встановлюєте контакт з його душею. Ось що означає фраза «розглядати душу іншої людини через її очі».

2. Кожен день знаходите час побути разом

Життєві шум і метушня заважають парам усамітнитися і провести час разом. Якщо ви хочете встановити зі своїм партнером духовний зв’язок, кожен день намагайтеся проводити з ним час, не відволікаючись ні на що інше. Це має на увазі не тільки сеkсуальну близькість, а й прості дотики. Фізичні контакти на кшталт обіймів і поцілунків теж сприяють збільшенню сили вашого кохання.

3. Вчіться у партнера

Кращий спосіб вирости в духовному плані – це почати вчитися у свого партнера. Хоч і не зумисне, але він здатний навчити багатьом речам. Ваша друга половинка завжди вказує на те, де ви припустилися помилки, і як ви можете стати краще. Тут дуже важливо поважати не тільки свої, але і потреби партнера.

4. Діліться тим, що у вас на серці

Це означає бути відкритими перед партнером. Діліться своїми думками і почніть вести осмислені бесіди під час прогулянки або спільної поїздки.

5. Смійтеся разом, щоб зміцнити ваш зв’язок

Якщо партнери разом над чимось сміються, їх серця відкриваються. Коли у вас з’явиться час для зміцнення стосунків, влаштуйте спільний перегляд кінокомедії або кумедних відеороликів.

6. Любіть себе

Це може прозвучати дивно, але таким чином ви теж зміцнюєте свій любовний зв’язок. Якщо ви любите себе, то знаєте, де ваші слабкі сторони. Тим самим ви підвищуєте власну самооцінку, а партнер починає захоплюватися вами ще більше.

7. Будьте власним ідеалом

Ви мрієте про партнера, якого подумки наділяєте певними ідеальними якостями. Але замість того, щоб сподіватися на втілення цієї ідеальної ідеї в реальність, станьте самі ідеальними для нього.

Так, якщо ви хочете, щоб про вас піклувалися, піклуйтеся про нього; якщо хочете бути коханою, даруєте йому своє кохання; якщо хочете, щоб він мовчав під час сварки, тоді ведіть себе так само. Іншими словами, робіть по відношенню до нього все те, що хочете отримати від нього. Так ваш духовний зв’язок стане ще глибше.

8. Не ворушіть минуле

Якщо у вашому житті з’явився новий чоловік, залиште минуле в минулому і не змушуйте коханого знову і знову розплачуватися за ваш попередній гіркий досвід. Нещасливе минуле може легко зруйнувати ваше майбутнє. Не чіпляйтеся за нього, а просто відпустіть. Слідуйте правилу «прости і забудь» і з відкритою душею насолоджуйтеся теперішнім.

Як повідомляв MYNIZHYN, у всіх нас є друзі та подружки. Ми годинами розмовляємо з ними про все на світі, ділимося секретами та мріями. Спокуса розповісти їм якісь надто вже особисті та інтимні речі – настільки велика, що утриматися часом практично неможливо. Про що ніколи і нікому не слід розповідати, якщо ви цінуєте свого партнера — читайте далі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: