Завантаження ...
banner

Про це у стосунках не варто нікому розповідати: п'ять речей

Про це у стосунках не варто нікому розповідати: п'ять речей фото

Не все, що відбувається вдома, слід розповідати. Якщо вам дорогі ваші стосунки – запам’ятайте це назавжди. Це означає, що деякі аспекти вашого подружжя чи стосунків – справді «священні». Це приватне життя, куди стороннім вхід суворо заборонено!

У всіх нас є друзі та подружки. Ми годинами розмовляємо з ними про все на світі, ділимося секретами та мріями. Спокуса розповісти їм якісь надто вже особисті та інтимні речі – настільки велика, що утриматися часом практично неможливо.

Запам’ятайте: навіть якщо ви впевнені на всі 100%, що ваш друг ніколи і нікому нічого не розповість – зупиніться. Справа в тому, що сам факт того, що ви відкрили свої секрети – може завдати непоправної шкоди вашим стосункам. Ви ризикуєте зруйнувати той чарівний світ близькості та спорідненості, який так непросто вибудовували разом із партнером. При цьому, зауважте, зробите це з власної дурості.

Про що ніколи і нікому не слід розповідати, якщо ви цінуєте свого партнера — читайте далі, — пише Затишок.

1. Все, що стосується фізичної близькості

Все, що стосується близькості – стосується лише вас із партнером. Будь-які розмови, натяки чи жарти на цю тему з іншими людьми, хоч би якими близькими вони вам здавалися, категорично протипоказані. Це означає, що існує найжорстокіше «табу» абсолютно на все: на розповіді про те, як часто ви «цим займаєтеся», про сеkсуальні фантазії, проблеми і кумедні моменти та інше.

Справа в тому, що якщо почнете обговорювати ці речі з іншими, то ваша близькість втратить свою глибину та магію. При цьому немає значення, наскільки важливими були деталі, в які мали необережність присвятити когось іншого – ви нашкодите насамперед вашим стосункам.

Чесно кажучи, коли за спиною у партнера ви розповідаєте щось із того, що відбувається у вашій спальні – це обман. Справжнісінький. І заплатите ви за нього дуже дорого – втратою близькості та довіри.

Якщо у вас виникають якісь проблеми з партнером у спальні – не шукайте порад у подружок чи друзів за кухлем пива. Існують лікарі-сеkсопатологи, де вам допоможуть налагодити цей бік стосунків. В даному випадку про вашу проблему ніхто і ніколи не дізнається.

Ви впевнені, що готові ризикнути своїм щастям заради «невинної» п’ятихвилинної балаканини з друзями? Вважаємо, що ні.

2. Фінансові проблеми

Більшість пар рано чи пізно стикаються з фінансовими проблемами, і було б наївно припускати, що ви виявитеся щасливчиками, яких це обійде стороною.

Невиплачені кредити, брак грошей на освіту дітей… Ви не перші та не останні, кому доводиться вирішувати ці проблеми. І якщо хтось має обговорювати їх – це ви вдвох із партнером. Решту це не стосується.

Скільки заробляє ваш чоловік чи дружина, чому хтось із вас не отримав збільшення до зарплати – все це теми для сімейних бесід. Не обов’язково кричати та розповідати про це на кожному кутку. Тим більше, що проблеми це не вирішить, а ось привід для пліток та пересудів – дасть.

Не додавайте собі проблем до наявних – ніколи не обговорюйте фінансові проблеми зі сторонніми.

3. З’ясування стосунків

Крім теми фінансів та інтимного життя існує ще одна табуйована для інших людей тема. Це ваші сварки. Звичайно, якщо мова не йде про емоційне або фізичне насильство (тоді навпаки – слід якнайшвидше розповісти про це і попросити про допомогу).

А все інше: чи посварилися ви, чи помирилися, хто що комусь сказав, як хтось кого назвав, – це стосується тільки вас двох. Хоча, можливо, вам і стане легше, якщо поділіться цією інформацією з друзями, але це завдасть відчутної шкоди.

Якщо партнер дорогий вам – промовляйте все, що вас турбує або кривдить виключно з ним. Не підкидайте чужим людям тем для пліток. Ви дуже скоро помиритеся, а вони обговорюватимуть за вашою спиною ще не один місяць.

4. Приватні фотографії

Те, що ніколи і за жодних умов не можна нікому показувати відверті фотографії партнера – здається очевидним. Проте багато хто з нас був свідком ситуацій, коли через те, що подібні фото виявлялися надбанням громадськості, виникали страшні скандали.

Швидше за все так відбувається через те, що багато хто не до кінця розуміє, як це жахливо ділитися інтимними фото з кимось ще. Так, ви пишаєтеся, наскільки приголомшливо виглядає ваш коханий або кохана на фото, але це зовсім не привід «ділитися своїм замилуванням» з будь-ким. Радуйтеся мовчки, будь ласка.

Запам’ятайте: показати комусь відверте фото партнера – це дуже підло і є справжньою зрадою. Тому будьте обережні з такими знімками і зберігайте їх так, щоб ніхто не мав доступу до них, крім вас.

5. Розповідати те, що вам довірили за секретом

Це звучить банально і нагадує кліше, але не забувайте: без довіри стосунки неможливі. Практично будь-яку проблему, яка виникає у стосунках, можна обговорити та вирішити, але якщо вашу довіру зрадять, можна прощатися.

Немає нічого гіршого для чоловіка чи дружини, ніж дізнатися, що ви розповіли якийсь важливий для нього чи неї секрет комусь ще. Справа навіть не в тому, що вибачити таке складно. Вам більше ніколи не віритимуть. А це – найстрашніше!

Тому ніколи не розповідайте про вразливість вашого партнера, про його мрії або страхи. Адже він довірився саме вам, а не «всьому світові по секрету».

Бережіть свої стосунки, бережіть коханих, бережіть кохання. Вони можуть бути дуже крихкими. Не розбийте, не підведіть, не обдуріть.

Як повідомляв MYNIZHYN, достатньо всього лише ввести в свій повсякденний побут ці дрібниці, і ви відразу побачите, наскільки покращаться ваші стосунки з партнером. Детальніше про них — у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: