Завантаження ...
banner

На Чернігівщині затримали 10 нелегалів

На Чернігівщині прикордонники відділу «Гірськ» затримали велику групу незаконних мігрантів під час спроби порушення державного кордону

Нелегали, Прикордонна служба, кордон

На Чернігівщині прикордонники відділу «Гірськ» затримали велику групу незаконних мігрантів під час спроби порушення державного кордону.

Про це повідомляє Державна Прикордонна служба України

Після отримання інформації від оперативних співробітників відомства про ймовірне здійснення протиправної діяльності, вказаний напрямок посилили додатковими прикордонними нарядами. За декілька годин спостереження військовослужбовці помітили групу невідомих чоловіків, які прямували з Росії в напрямку українського населеного пункту.

Не зволікаючи, прикордонники Чернігівського загону негайно затримали групу правопорушників, що складалась з 10 осіб. Серед них знаходилося 6 громадян Пакистану, 3 громадян Шрі-Ланки та один громадянин Росії.

Наразі всіх порушників державного кордону доставили до прикордонного підрозділу. Попередньо встановлено, що до Росії іноземці прибули нібито як вболівальники нещодавнього футбольного чемпіонату, а згодом їх шлях мав пролягати транзитом через Україну в країни ЄС. Також встановлюється чи був росіянин їхнім переправником.

Стосовно іноземців складено відповідні адмінпротоколи. Тривають перевірочні заходи.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: