Завантаження ...
banner

Нові перемоги вихованців Ніжинської хореографічної школи

21 квітня 2019 року в самому серці української столиці, Колонному залі Київської міської державної адміністрації,відбувся ІІІ Міжнародний творчий фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді «З Україною в серці»

Ніжинська хореографічна школа, Ритм

21 квітня 2019 року в самому серці української столиці, Колонному залі Київської міської державної адміністрації,відбувся ІІІ Міжнародний творчий фестиваль-конкурс  учнівської та студентської молоді  «З Україною в серці».

Міжнародний фестиваль-конкурс проводився за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Постійної комісії з питань культури і туризму Київської міської ради, Київської муніципальної Академії естрадно-циркового мистецтва ім. Л.Утьосова  і телепроекту «Зіркафест» .

Головна мета телепроекту«Зіркафест» –  створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, взаємозбагачення культурних традицій; залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді; обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців.

Творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи вже неодноразово брали участь у мистецьких заходах «Зіркафест» і щоразу здобували найвищі нагороди.

Цього року учасниками Міжнародного творчого фестивалю-конкурсу «З Україною в серці»стали ансамбль сучасного танцю «Astrum» та студія бального танцю «Ритм» Ніжинської дитячої хореографічної школи (керівник обох колективів – випускниця Ніжинської дитячої хореографічної школи, викладач Оксана Добриня).

Для вихованців студії бального танцю «Ритм» (а це діти віком 7-9 років)  це перший конкурсний виступ. «Наше перше ча-ча-ча» у їх виконанні – дебют у нелегкій конкурсній діяльності. Проте талановиті  ритмівці  гідно пройшли своє перше випробування і здобули   ІІ місцев номінації «Бальна хореографія» (категорія 7-9 років).

Учасники середньої групи ансамблю сучасного танцю «Astrum» Ніжинської дитячої хореографічної школи – досвідчені виконавці сучасних та естрадних танців, багаторазові лауреати обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів.  Хореографічна композиція «Поринули в танець» у їх виконанні ще раз підтвердила  високий рівень професійної та виконавської майстерності колективу:ГРАН-ПРІ  у номінації «Естрадна хореографія» (категорія 10-12 років) – заслужений здобуток колективу.

ІІІ Міжнародний творчий фестиваль-конкурс  учнівської та студентської молоді «З Україною в серці»дав можливість юним обдаруванням Ніжинської дитячої хореографічної школи  показати свої здібності, позмагатися  з іншими колективами, ближче  познайомитися з  культурою інших регіонів України, став справжнім святом  душі і серця.

Нових творчих здобутків та яскравих перемог вам,  юні таланти Ніжинської дитячої хореографічної школи.

Н. Куделя, Ніжинська дитяча хореографічна школа, nizhyncultura.com.ua 

Ніжинська хореографічна школа, Ритм

Ніжинська хореографічна школа, Ритм