Завантаження ...
banner

Як у Ніжині познущалися з пам’ятника Бернесу. Фото

Нелегка доля пам’ятника Марку Бернесу в Ніжині. Трохи з історії: у листопаді 2011 року, на честь 100-річчя з Дня народження відомого актора та співака, уродженця Ніжина, у Театральному сквері було встановлено пам’ятник митцюНелегка доля пам’ятника Марку Бернесу в Ніжині

Трохи з історії:  у листопаді 2011 року, на честь 100-річчя з Дня народження відомого актора та співака,  уродженця Ніжина, у Театральному сквері  було встановлено пам’ятник митцю. У травні 2017 монумент нахабно викрали, згодом його знайшли схованим і пошкодженим за містом у ямі. З часом відновили (на реставрацію пішло  близько 30 тисяч гривень), і зовсім недавно ніжинці раділи поверненню пам’ятника на своє звичне місце.

Не минуло й місяця, як хтось знову познущався над монументом. Цей «хтось», мабуть, вирішив, що творчий задум скульпторів та архітекторів, які трудилися над створенням пам’ятника, дещо неповний і вирішив додати щось від себе: чорною фарбою чи манікюрним лаком хтось розфарбував Бернесу губи і нігті на обох руках. Тепер митець все так же загадково посміхається, але вже чорними вустами, і тримає гітару руками з манікюром. 
Можливо, це чийсь недолугий жарт, але, тим не менше, про яку культуру можна говорити, якщо мало не щодня в нашому місті трапляються подібні казуси?

Валентина Пильник 

Марк Бернес, пам'ятник, Театральний сквер

Марк Бернес, пам'ятник, Театральний сквер


Марк Бернес, пам'ятник, Театральний сквер

Марк Бернес, пам'ятник, Театральний сквер