22 Травня 2015
5245
Оновлено. Сьогодні, 21 травня, у рамках святкування Дня української вишиванки та "Мегамаршу у вишиванках", що відбувся вперше у нашому місті перед будівлею виконавчого комітету міської ради було створено живий тризуб з учасників маршу у вишиванках.
Живий тризуб створений ніжинцями
Фото Богдан Гудак
Сьогодні, 21 травня, у рамках святкування Дня української вишиванки та "Мегамаршу у вишиванках", що відбувся вперше у нашому місті, перед будівлею виконавчого комітету міської ради було створено живий тризуб
По темі: Перший ніжинський Мегамарш у вишиванках. Фото
Після того як учасники "Мегамаршу у вишиванках" дійшли до площі Івана Франка, загальна колона була поділена на три частини кожна з яких повинна була стати складовою тризуба. Завчасно, організаторами флешмобу "Живий тризуб" перед будівлею виконкому було намальовано контури майбутнього тризуба, які і стали орієнтиром для учасників.
За декілька хвилин "Живий тризуб" був створений після чого учасниками флешмобу та всі присутні ніжинці разом заспівали гімн України.
По завершенні його виконання у небо була запущена вишиванка виготовлена учнями Школи мистецтв під керівництвом Юлії Петренко
Фото freshmediagroup.com.ua
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh054.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh049.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh053.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh050.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh051.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh052.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh056.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh057.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh058.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh059.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh060.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh061.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh062.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh063.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh064.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh065.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh066.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh067.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh068.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh069.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh070.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh072.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh073.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh074.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh075.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh076.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh077.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh078.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh079.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh080.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh081.jpg)
![](/image/news/fotovideo/200515_marsh082.jpg)
По темі: Перший ніжинський "Мегамарш у вишиванках". Фото